reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Ostatnia edycja:
reklama
to może faktycznie biel plus jakieś gustowne dodatki w kolorach ścian? a kolory ścian dobierałaś z myślą o pokoju małej?
 
Tygrysek, absolutnie nie. ściany były pod sypialnie. Ta czekolada to "cynamonowa rozkosz":-)
Jak mi się pomysł nasunie, to przemaluje, prze tapetuje, tylko jeszcze pomysł potrzebny.
 
Tygrysku, ale łóżeczko, to tylko tymczasowe, później będzie inne, a meble to jak kupie to już na dłuższy okres, wiadomo:-) Chciała bym aby ten pokoik był taki dziewczynkowy, ale bez przesady w różach, taki sielsko-romantyczn z kryształową lampą coś w takim stylu KRISTALLER Żyrandol, 3 ramiona - IKEA, z marszczonymi zasłonkami w oknach Galerie w Deccoria.pl - projektowanie wnętrz, dekoracja i aranżacja wnętrza

Axsa mi tez sie podoba taki styl i chyba białe meble do tego sa idealne kolor na sciane jakis ładny roz czy delikatny fiolet fajne pastelowe firaneczki dywanik np
images
c-li2681-01-dywan-ksiezn_3832_k.jpg
taki mały na srodek, z tymi czerwonymi i niebieskimi meblami taki delikatny dziewczecy pokoj chyba nie wyjdzie:-p ;-),przy białych meblach bardziej wykazac sie mozna
 
Z tymi niebieskimi i czerwonymi meblami wyjdzie taki bardziej nowoczesny pokoik, ja bym wtedy nie dawala dużo dodatków, żeby był taki bardziej ascetyczny, dobre oświetlenie ale coś skromniejszego, no i właśnie coś ciekawego na ścianie, tapeta (ale tylko np ja jednej ścianie) albo naklejka czy coś namalowane z szablonu...dywan może być wtedy bardziej pstrokaty... No ale chyba wyjdzie wtedy bardziej młodzieżowy pokój niż dziecięcy....
No i teraz to pewnie masz Axa jeszcze większy mętlik w głowie...:-D
 
Axa napisałam na główny ale tu skopiuje i dopisze coś jeszcze;-)
Mebelki z Ikei super:) Ja uwielbiam szarości:) i wydaje mi się że idealnie by to wyglądało jak mebelki byłyby w czerwieni i granacie a ściany szare ale takie popielate nie za ciemnie ewentualnie jedna ciemniejsza np granatowa
yes2.gif
Białe w tedy już nie bo wyjdzie troszkę tak marynistyczne
p.gif
tak spokojnie:)

Inna opcja to: Zestaw kolorów- szary i róż, a raczej fuksia, zieleń, biel również w dodatkach.
Ściany kolor np, farba wieczorna atmosfera albo aksamitny dotyk mi się podoba ogród japoński Kolory Farb - Paleta Kolorów - Dekoral Fashion ale to w zależności jaka tapeta oczywiście i tu taj boskie tapety do pokoju dziewczynki Girl's Rule - tapety dla dziewczynek w Kids Town - kolorowy pokój dziecka i do tego dobrać kolor mebli:p
Jak mówiłam ja poszłabym raczej w szare i szalała z kolorowymi dodatkami i jedną ścianą w kolorową tapetę. HEMNES Szafa z 2 drzwiami przesuwanymi - czerwony - IKEA HEMNES Regał - biały - IKEA HEMNES Komoda, 8 szuflad - IKEA to szare, zamiast komody na jednej ze ścian powiesić 2 półki HEMNES Półka ścienna - biały - IKEA albo taką HEMNES Półka ścienna - biały - IKEA mogą być białe na ścianie pomalowanej farbą nie na wzorzystej tapecie. Myślę, że dobrze jest powiesić kilka półek niż zastawiać podłogę szafkami i komodami żeby Ada miała gdzie się bawić:tak::-D Dorzucę jeszcze łóżeczko SUNDVIK Łóżko dziecięce - IKEA żeby wszystko pasowało:-D
 
Rany! Bebe nosz masz rację:-)
Kasieq komoda musi być, bo ciuch trzeba gdzieś schować, a pokój ma 18m2 więc mały nie jest. Na podłodze mam prawie białą, lekko kremową wykładzinę nówkę, więc zostaje. 3 Ściany są takie Akrylux - Dekoral.pl, i wolała bym ich na razie nie ruszać, też nówki. 4 ściana duża jest czekoladowa, z tą muszę coś zrobić.
Kasieq no pokombinuj jeszcze, bo widzę że możesz mieć wizję, a ja nic nie widzę:-)
Fasolka też ma rację sielsko z czerwonymi i granatowymi meblami nie będzie. Styl marynarski odpada.
I wkurza mnie to, że te meble z Ikea, jak coś mi się podoba to kolor inny!
Chociaż tu wyszli z opresji z tą czekoladową ścianą Galerie w Deccoria.pl - projektowanie wnętrz, dekoracja i aranżacja wnętrza
Tu też krem na ścinach Galerie w Deccoria.pl - projektowanie wnętrz, dekoracja i aranżacja wnętrza
 
reklama
Powiem ci Axa że ten kolor ściany też pasuje do tych szarych mebli bo one szarobrązowe są, jeśli się nie mylę, a skoro komoda wzięłabym to kompletu http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90239276/#/50239278 Ściany zostają w kolorze jakim to na jedną bądź dwie przykleiłabym takie cudeńka ZAKRĘCONE DRZEWKO - aplikacje (format XXL) w Kids Town - kolorowy pokój dziecka i do tego można jeszcze to ZAKRĘCONA GAŁĄZKA - aplikacje w Kids Town - kolorowy pokój dziecka ten zestaw mi się najbardziej podoba i już się robi dziewczęco:) Ale jeszcze kołeczka na brązową ścianę RETRO KÓŁKA RÓŻOWO-BRĄZOWE w Kids Town - kolorowy pokój dziecka RETRO KÓŁKA FIOLETOWO-RÓŻOWE w Kids Town - kolorowy pokój dziecka RETRO KÓŁKA RÓŻOWO-ZIELONE w Kids Town - kolorowy pokój dziecka I jeszcze takie kwiatuchy KWIATY - aplikacje (format XL) w Kids Town - kolorowy pokój dziecka PASKI Z KWIATÓW - aplikacje (format XL) w Kids Town - kolorowy pokój dziecka A zresztą co ja tu będę wszystko wklejać ta stronka jest super na pewno znajdziesz coś co będzie pasowało do tych ścian jeśli nie spodoba ci się to co ja wybrałam:tak::-) I tym razem coś dorzucę skoro masz 18m2:-D POÄNG Krzesło bujane - Alme czarny, brązowy - IKEA STRANDMON Fotel - Svanby szary - IKEA EKTORP TULLSTA Fotel - Idemo czarny - IKEA A i zapomniałam zapytać przewijaka nie potrzebujesz?? Ten jest pod kolor mebli i łóżeczka które wcześniej ci wrzuciłam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30224659/ Do tego wszystkiego kolorowe dodatki, firanki tiulowe http://www.urzadzamy.pl/salon/meble-i-dodatki/tiul-w-oknie-zamiast-tradycyjnej-firanki,4_5763.html, rolety w oknach albo zasłony http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00221582/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80163253/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry