reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
wczoraj akurat wzięłam się za robienie motylków, takich 3d, ale tym z biedronki też nie mogłam się oprzeć-super są
 
już pokoik prawie skończony
prawie, bo jesteśmy tam z naszą wersalą i czas się wyprowadzić do innego pokoju
tylko, że muszę kupić jakąś sofę rozkładaną 2 osobową lub coś w tym stylu
i prawie kupiłabym, ale życzą sobie dodatkową kasę za inną tapicerkę, więc figa z makiem
podoba mi się kanapa sylwia IV ale nie umiem jej zlokalizować w innym sklapie niż tym gdzie chcą dodatkową kasę
ja mam czas ;)
 
Ada jest teraz ze mną w sypialni, oczywiście w swoim łóżeczku, M został eksmitowany do innego pokoju, bo już mnie do szału doprowadzał z tym chrapaniem:baffled: ciągle musiałam go budzić! I w końcu stwierdziłam, że nie będziemy się dłużej męczyć, jak mamy tyle pokoi. Każdy będzie miał swój pokój. Dzieci będą razem, a później jak już będą mieli siebie dosyć, to każdy dostanie swój.
Dziadek przyjechał, i dał kasę obiecaną na wózek 500e:-D Tak że kaska schowana, będzie na mebelki dla Ady. Myślę, że w tym koszyku, to pośpi jeszcze ze 2 miesiące.
Miq piękny kącik, pisz Kochana jak tam Malutka się w nim czuje!!!
 
To ten pokój, wszystko oprócz Adi łóżeczka wek
pokój 001.jpgpokój 002.jpgpokój 003.jpgpokój 004.jpg
no i kto ma pomysła?
 
reklama
Do góry