reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

nagapalma
fasolka35
sliczne te wasze kąciki dla maluszkow!!!!


A to moj kacik dla malej.... łozeczko naszykowane... jeszcze pomysle nad zmiana miejsca;-)i moze przestawie lozeczko.... pokoik dzieciecy dla malej jest narazie pusty!!! Za jakis czas sie zrobi... ;-) ale i tak poki co chce miec malą blisko siebie:tak:wiec bedzie z nami w sypialni....

Zobacz załącznik 491706Zobacz załącznik 491707Zobacz załącznik 491708Zobacz załącznik 491709Zobacz załącznik 491711

Pieknie :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
reklama
nagapalma
fasolka35
sliczne te wasze kąciki dla maluszkow!!!!


A to moj kacik dla malej.... łozeczko naszykowane... jeszcze pomysle nad zmiana miejsca;-)i moze przestawie lozeczko.... pokoik dzieciecy dla malej jest narazie pusty!!! Za jakis czas sie zrobi... ;-) ale i tak poki co chce miec malą blisko siebie:tak:wiec bedzie z nami w sypialni....

Zobacz załącznik 491706Zobacz załącznik 491707Zobacz załącznik 491708Zobacz załącznik 491709Zobacz załącznik 491711

pieknie:)
 
Baby doll supcio!!!!
Fasolcia nam si eneistety tez cala seria nei zmiescila tylko komoda i łóżeczko:( ale kiedys dokupimy szafe:)
Weronikazz jakie pomysłowe rozwiązanie!!! a te ogonki boskie są :)
 
a tu wrzuce nasz kacik przewijakowy, ktory pojawil sie w lazience ;)
jeszcze tylko brakuje wieszaczkow na reczniki, flanelki albo ubranka, ktore zawisna za panem pingwinem, najbardziej mi sie podobaja psie ogonki z ikea ;)


Zobacz załącznik 491685Zobacz załącznik 491686

super
a ten przewijak gdzie zakupiłaś???
u mnie nie zmieści się w łazience przewijak, nie ma szans

a na ogonki sama się może skuszę :D


A to moj kacik dla malej.... łozeczko naszykowane... jeszcze pomysle nad zmiana miejsca;-)i moze przestawie lozeczko.... pokoik dzieciecy dla malej jest narazie pusty!!! Za jakis czas sie zrobi... ;-) ale i tak poki co chce miec malą blisko siebie:tak:wiec bedzie z nami w sypialni....

Zobacz załącznik 491706Zobacz załącznik 491707Zobacz załącznik 491708Zobacz załącznik 491709Zobacz załącznik 491711

super kącik :D
 
jasminum82- śliczny kącik ;-)
maja16- super, osobiste mini safari :-D
nagapalma- piękny kącik, taki misiasty i śliczny kolorek ścian :tak:
fasolka35- jaki skromny? jest superowy :-) a literki podobają mi się bardziej te bez kokardek :tak:

weronkazzz- fajny pomysł z tym kącikiem a wieszaczki świetne ;-)
babydoll- woow ale powiało różem, przepiękny kącik dla małej damy :tak:
Ale nam się kącików naszykowało a ja nadal się nie mogę zebrać za Filipkowy kącik :-( aż mi wstyd :zawstydzona/y:
 
do_ti przewijak z allegro, bo juz nie do dostania, firma przestala je robic, a to jedne z wezszych na rynku. ale cos tam jeszcze mozna trafic na allegro wlasnie, w kategorii przewijaki scienne ;) mam nadzieje ze z pol roku nam posluzy.... wbrew pozorom jest bardzo stabilny! ;)
 
reklama
he he no u mnie troche powialo rozem... ale co tam zastanawialam sie nad kompletem kremowo bezowym... ale tak sobie pomyslalam 1 dziecko-coreczka... a niech juz jest ten rozowy:-) przy nasteonym dziecku napewno sie uspokoje ;-)i bede wiedziala ile ciuszkow potrzeba... co zbedne ,a co nie... itp

weronkazzz super te wieszaczki :tak:
 
Do góry