reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Zobacz załącznik 491074Zobacz załącznik 491073no to i ja się pochwalę Adasiowym kącikiem:) jeszcze tylko zawiesić baldachim i zakupic literki z imieniem :)

Super bardzo podoba mi sie ta seria safari :-):-)tylko ze u mnie miejsca malutko:eek:

A oto kącik naszej NAci, ale jeszcze bez pościeli :-)
Zobacz załącznik 491602Zobacz załącznik 491603

Slicznie:tak: :tak:

no najfajniejsza to ta duża maskotka na podłodze :-D ;-)

No juz pilnuje;-) ;-) :-D
 
reklama
a te filcowe literki to zdolniachy z forum powinny robić na zamówienie
ja już złożyłabym ;)

A oto kącik naszej NAci, ale jeszcze bez pościeli :-)
Zobacz załącznik 491602Zobacz załącznik 491603

super kącik


Mam nadzieje ze teraz widoczne beda:no:

Skromny kacik Patrycji:-)

Zobacz załącznik 491608Zobacz załącznik 491609Zobacz załącznik 491610Zobacz załącznik 491611

A takie literki nad łozeczko chce jeszcze zamowic:-):-)

Zobacz załącznik 491612alboZobacz załącznik 491613:-D:-D

e tam skromny - piękny
a te literki skąd, bo mi się przyda Zuzia :D
 
właśnie może tak na zamówienie zaczniecie robić literki? miałybyście już 2 chętne :)

a można prosić namiar na literki? bo szukałam dziś na allegro ale masakrycznie drogie... 1 literka 9zł.
 
martusia na allegro i tak tanie znalazłaś ja widziałam za 12zł!!! Bardzo bym chciała pomóc z literkami ;D ale nie pisze się na to bo stresowałabym się że mi nie wyjdą a tak dla siebie to wiesz... ;D
 
Palemka ,Fasolcia śliczn emacie kąciki :) tzn Maluszki Wasze:))))
Martusia 9zł to nie dużo bo są też droższe , ale najtańsze chyba za 8zl widziałam na allegro ,a tak po za to jeszcze droższe:/
 
a tu wrzuce nasz kacik przewijakowy, ktory pojawil sie w lazience ;)
jeszcze tylko brakuje wieszaczkow na reczniki, flanelki albo ubranka, ktore zawisna za panem pingwinem, najbardziej mi sie podobaja psie ogonki z ikea ;)


photo.jpgScreen shot 2012-08-16 at 7.43.22 PM.png
 
reklama
nagapalma
fasolka35
sliczne te wasze kąciki dla maluszkow!!!!


A to moj kacik dla malej.... łozeczko naszykowane... jeszcze pomysle nad zmiana miejsca;-)i moze przestawie lozeczko.... pokoik dzieciecy dla malej jest narazie pusty!!! Za jakis czas sie zrobi... ;-) ale i tak poki co chce miec malą blisko siebie:tak:wiec bedzie z nami w sypialni....

100_2671.jpg100_2656.jpg100_2655.jpg100_2648.jpg100_2650.jpg
 
Do góry