reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
ones mój jada bo starsza jada, ale on nie zje dużo, jak np są te czekoladki z Kinderów to zje albo kostkę albo pół takiej wąskiej czekoladki, ciastek nie lubi z czekoladą, bardziej wafelki, albo herbatniki.
 
ONES Alicja takowych rzeczy niet ale to nawet nie ze względu na alergię ale na to, że czekoladowe "bajery" do jedzenia są dla niej za słodkie i czasami jak wysępi np. kawałek czekolady to bierze go do buzi i wypluwa mówiąc "bleah".
Zresztą ona ogólnie asłodyczowa jest i jedyne co lubi to herbatniki, paluszki i lody wodne ;-) nawet jogurtów słodkich nie chce jeść :cool:
 
moja próbuje już wszystko ale jakos szału nie ma. Jedyna rzeczą na która ma faze i nie ukrywam że jak wracamy że żłobka to tylko dzieki temu siedzi grzecznie w wózku to są mamby i lizaki. Tu niestety przegiełam ale też nie je tego cały dzień tylko w drodze powrotnej.
 
Ones u Nas ze względu na alergie nie dajemy czekolad, ciastek czekoladowych, nic co z czekoladą ale białą jej kiedyś dałam spróbować, szału nie było. Moja to ciasteczkowo/biszkoptowy potwór, lizaków, lodów, gum nie je.
 
reklama
A u nas wszystko co słodkie jest pyszne:-)
Poznała słodycze bo Kamila je.
Wiadomo w rozsądnych ilościach.
Jedyne co to nie lubi lodów.
Czasem popołudniu przyjdzie stanie pod szafką gdzie są słodycze i mówi "mamunia coś dobrego":-)
Ale tak po za tym to ładnie je wszystko także jest ok.;-)
 
Do góry