reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

E-lona, jak ja cie doskonale rozumiem, mi to jeszcze oprócz kakałka i paru innych rzeczy,najbardziej brakuje serka waniliowego na śniadanie ze świeżą chrupiącą bułeczką aj aż zabolało ;/

Nat, super że już zaczynasz "przygode" z nowym jedzonkiem, daj znać jak Piotruś bedzie reagował :)

Efa
a tobie zazdroszcze że niczym nie musisz się przejmować i Oluś je wszystko bez żadnych rewolucji, zresztą Loliszce i Alicji też zazdroszcze ;)))

Ja powoli zaczynam "dorastać" do decyzji o rozszerzaniu diety, musze kupić jakieś słoiczki w warzywkami bo od tego mamy zacząć, a u nas same owocki zakupione :) I tak sobie myśle że niedługo zaczne dawać po troszeczku na spróbowanie bo przeciez i tak na początku nie zje tego za wiele :/ A z tym glutenem po 10 miesiącu to sie jeszcze chyba skonsultuje z innym lekarzem bo ja już zgłupiałam od tego wszystkiego :(
 
reklama
Loliszko albo inna mamusiu która podaje tran:
jeśli podaje małej tran codziennie (na razie 2,5 ml i będę zwiększać) to podawać jeszcze devikap czy nie? bo już mam mętlik w głowie :-(
 
U nas dziś znaczna poprawa jeśli chodzi o wysypkę :-) Czyli na szczęście to woda małego uczula, a nie Pepti - ufffff kamień z serca :-) No tak - dla mojego małego
burżuja woda za 1,40 zł za tania - musi być taka co najmniej za 1,80 zł ;-)

No to skoro wysypka schodzi to dziś znów wprowadzamy słoiczki - jeszcze raz wszystko od początku to co już jadł.
 
Roxannka też uwielbiam serki homo waniliowe.

Nice dobrze, ze juz wiesz co uczula. Ja od poczatku na kranowce wszystko robie.

Dziewczyny sterylizujecie jeszcze butelki?
 
Ostatnia edycja:
Alicja ja podaje tran a tak 2 razy w tygodniu jak mi sie przypomni vit D, jak bedzie teraz wiecej słonka to zapytam peditre czy z tej witaminy nie zrezygnować całkiem skoro tran dajemy.

Nice gratuluje detektywistycznego sukcesu - jak wiesz co uczula to połowa sukcesu :)
My też kranówkowi od poczatku uff.... :)
 
NICE dobrze, że to nie pepti.

ja nie sterylizuje, ale przelewam gorącą wodą.

kaszka manna drugi raz podana, mam nadzieję, że nic złego mu nie będzie. najgorzej, że on ciągle ma jakieś małe krostki, więc po tym nie poznam, ale kupkę zrobił żółtą, a od bardzo dawna takiej nie robił ;-)
próbowałam mu trochę tej manny podać łyżeczką i już wiem, że będą przejścia, bo moje dziecię pluje tym co na łyżeczce.
 
reklama
Do góry