reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
Są przeciwwskazania. Musiałabym odstawić przede wszystkim leki na nadciśnienie.
Wiem, że to straszna praca, bo w szpitalu w czwartej dobie dopiero pozwolili mi go przystawić, a że nic nie chciało lecieć to herbatki i laktator poszły w ruch. W efekcie dwa dni później znów zabronili mi go karmić i koło 10doby miałam nawał, z którym nic zrobić nie mogłam, bo ani dziecka przystawić ani nic, żeby laktacja zanikła. Niestety mój malec musi być na mleku dla dzieciaczków ze skazą.
Takie to bez sensu. Byłam nastawiona na karmienie piersią, a tu rzeczywistość zmieszała mnie z błotem:)

a jakie leki bierzesz na nadciesnienie? bo ja dopegut i od 4 tabletek w szpitau zeszłam juz do jednej. No i zniekneły te okropne bóle głowy które powstał od tego cisnienia
 
nie chodzi pewnie tylko o manipulacje, ja mimo tego, ze mamy rozne klopoty z karmieniem, to i tak lubie to uczucie jak maly wpatruje sie we mnie slipkami i rzuca sie na cycusia i az wzdycha z radosci :)
ale to indywidualna sprawa. przyznac musze ze ze sztucznym bylo mi wygodniej i lepiej spalam i ja i Wojtek, no i ta skaza.... juz zygam tym samym jedzeniem

strip :-) Moj sie tak samo na butle rzuca :-) i tak samo wpatruje, a ja w niego :-)Fajnie jest miec Pawla na cycku, ale tez nie narzekam jak go karmie butla.

Ale zgadzam sie, tu wchodza w gre indywidualne odczucia.
 
strip :-) Moj sie tak samo na butle rzuca :-) i tak samo wpatruje, a ja w niego :-)Fajnie jest miec Pawla na cycku, ale tez nie narzekam jak go karmie butla.

Ale zgadzam sie, tu wchodza w gre indywidualne odczucia.

ja też właśnie miło się czuję jak karmię butlą, słodkie jest po prostu karmienie dziecka :-)
 
butle górą :)
a wie może ktoaś czy smoczek z Aventu pasowałby do flaszki Tommee Tippee ?

moja Nati niestety cmoka jak pije, cmokała mi też pierś, próbowałam już z każdym smoczkiem, zjadała ale cmokała, zmieniam pozycje butli itp i nic... no i potem ma gazy biedna...
chce jeszcze wyprobować tego smoka z
Tommy Tippee właśnie
 
butle górą :)
a wie może ktoaś czy smoczek z Aventu pasowałby do flaszki Tommee Tippee ?

moja Nati niestety cmoka jak pije, cmokała mi też pierś, próbowałam już z każdym smoczkiem, zjadała ale cmokała, zmieniam pozycje butli itp i nic... no i potem ma gazy biedna...
chce jeszcze wyprobować tego smoka z
Tommy Tippee właśnie

Smoczki w butelkach TT mają większą o wiele średnicę niż smoczki w butelkach Avent'u, tak więc nie spasują. Ja na przykład olałam smoczki Aventu i stosuję butelki avent ale wkładam tam smoczki LOVI.
 
a dlaczego zmieniłas smoczki na Lovi?

bo my podajemy mleczko Bebilon AR bo mały bardzo ulewał i mieszanka taka jest gęściejsza i nie chciała za bardzo przechodzić przez smoczek z Aventu. No i zakupiliśmy smoczek z Aventu na kolejny miesiąc z większym przepływem i zarazem LOVI, ale mały sobie upodobał LOVI i teraz używamy butelek Aventu + smoczek LOVI.
 
mała_mi88, mhm, dobrze wiedzieć
a nie wiedziałam że są takie smoczki Lovi, może powinnam sprobować... bo już nie wiem co robić
 
reklama
Do góry