reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik małego smakosza

reklama
na opakowaniu powinno byc napisane ze 1 miarka na 30 ml, jesli sie daje mniej to dzieciatko moze byc przez to niedozywione, bo sobie brzusio woda zapelnia a nie mieszanka; a znowu jak za duzo- to idzie w zaparte ;)
 
Onesmile, tak, ja też mieszkam w Edynburgu. proponuję umówić się na kawę, jak już śniegi stopnieją :-). Mi właśnie po Cow and Gate problemy się zaczęły z kupką... Tzn mojej małej, nie mi :-)
Woda pomogła raz, podciąganie nóżek pomaga- że tak powiem- tylko w trakcie, kładzenie na brzuszku wcale:dry: Teraz spróbuję ją karmić Bebilonem, jakimś takim specjalnym dla dzieci z zaparciami, zobaczę co to da... Tylko boję się z kolei, że tak częste zmiany mleka mogą jej zaszkodzić- to byłoby już trzecie w ciągu niecałych 3 tygodni...
Kasis- mój mały żarłok zjada 120 ml w przeciągu 10 min, poprzedzone jakimiś 40 ml wody. I nawet jej się nie ulewa :-D
 
vampiria - kawa, powiadasz :-) Bardzo chetnie, a gdzie mieszkasz? Ja na Clermiston (w strone lotniska na wzgorzu Corstorphine).

Ja, odkad jestem zmuszona karmic chora piersia jak najwiecej, zamieniam sie w jednego wielkiego gruczola mlecznego :szok: Laktacja mi sie bardzo zwiekszyla i ciagle chodze z oczami na zapalki, bo Maly duuuzo je, w nocy rowniez. Wczoraj zaliczylismy 13 karmien...i tylko jedno mieszanka.A dzis w nocy jadl 4 razy...
 
a moja własnie zaliczyła porcje mleka z wieksza ioscia mieszanki i smoczkiem 3+ z 3 dziurkami. Najpierw sie zdziwiła ze tak dobrze leci a potem wfutrowała 140 ml co jej sie zdarzyło moze 2 razy w zyciu i to w takim tempie ze szok. A teraz siedzi w lezaczku i gada ze sciana a ma taki usmiech ze mio popatrzec. Wkoncu wyspana 3 h i 40 minut, czysta pieluszka i spioszki pelny brzuch i mama obok. Czego chciec wiecej?
 
13 karmień... masz cierpliwość, kobieto, ja bym wysiadła...:tak: Choć pamiętam, jak mi się mleko kończyło to karmiłam małą co pól godziny i bez przerwy był płacz, bo głodna... :dry:A teraz właśnie skończyła wcinać śniadanie i gada do siebie w kołysce- dała się przespać matce całe 5 godzin:-) A zmiana mleka wyszła chyba na dobre, bo mi się nie wije po jedzeniu i nie kopie tak powietrza jak wcześniej....
Beata10- mi też mały żarłok rośnie, bywa, że po 160ml wciągnie+ przepojka do tego :-D
 
reklama
Do góry