reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych pociech

bardzo dziekuje za mile komentarze:D
niestety przewijaka nie dalo rady inaczej bo byl za duzy a z ikei nie chcialam bo mieli tylko bialy i mi sie nie podobal zawsze moge stanac nie bokiem a przodem do dzidzisia bo krzeslo zrobi wylot jak sie mala urodzi :D
co do figurki to nie powiedzialabym . ale tamto zdjecie mialo byc zrobione dla smiechu tylko ale K. kazal wstawic wiec nie moglam mu odmowic :D:D
 
reklama
DSCF0402.jpgDSCF0403.jpgDSCF0405.jpgDSCF0408.jpg a tak o wygląda nasze łóżeczko:) narazie stoi tak sobie w dużym pokoju, ale niedługo trafi na swoje właściwe miejsce. no i oczywiście moja kicia, która nie mogła sobie odmówić zbadania nowego terenu:D
 
Vileyka;D standardowo:D ja wiem, że jak tylko pojawię się w domu z wózkiem to koty będą chciały przejażdżek:D śliczne łóżeczko:D i pokaż wózeczek, bo ciekawi mnie ta gondolka:D kiedyś w ikea dziewczyna miała podobną i bardzo mi się podobała:D
 
reklama
Do góry