reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

reklama
Super :)
Teraz dawać zdjęcia kto co ma bo ja mam jedynie bałagan i dwa pudła i torbę ciuchów dla małej królewny. A muszę się zainspirować :)
 
No to może taki bałagan też zasługuję na fotkę i obecność na BB? Będzie fajnie zobaczyć zdjęcia "przed" i "po"! :)

Ja mogę zacząć :) Oto przyszły pokoik Poli. Aktualnie nasza sypialnia, moje biuro, garderoba krzesłowa, miejsce na rzeczy, które nie pasują nigdzie indziej (walizka, nieużywany stepper, sterty starych katalogów).

DSC_0958.jpgDSC_0959.jpg

Do stycznia ściany zmienią kolor, okno oprawę, w pokoiku zawitają nowe mebelki (łóżeczko, komoda, szafa, regalik), dywanik, kolorowe lampy i inne gadżety.
 
Nasz pokoik dla Fabianka jest malusi i z mebli jedynie wejdzie tam lozeczko i komoda a reszta miejsca na zabawe ale jak narzie jest tam pokoj goscinny :) macie jakies pomysly na sciany?? bo ja bym chciala pomalowac na kromowy z dodatkami deliktnego niebieskiego :)
 
coś pomalutku zaczyna się dziać :-) firanka właśnie zawieszona.. jak skończę pokoik oczywiście dodam zdjęcia ;-)
pokoik jest bardzo malutki.. zmieści się jedynie łóżeczko i jakaś malusia komoda na ciuszki :-)
 

Załączniki

  • DSC00270.jpg
    DSC00270.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 196
  • DSC00271.jpg
    DSC00271.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 188
reklama
malutkans u mnie nawet miejsca na zabawę nie będzie miał... kącik zabawkowy zrobię mu w salonie bo salon ogromny :-)
Melisa tak tak mamy już łóżeczko ale zdjęcia nie robiłam, bo będzie malowane i nóżki obcinane, bo ciutke za wysokie jest :) dostaliśmy łóżeczko z materacykiem od mojej przyjaciółki bardzo dobrej firmy.. także tylko je odświeżymy i będzie jak nowe :)
 
Do góry