reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko dla noworodka

Dołączył(a)
16 Lipiec 2017
Postów
1
witam . Mam problem z mlekiem modyfikowanym .Maluszek ma ponad 2 tygodnie i nie najadą się mlekiem z piersi matki wiec dokarmiamy go mlekiem tylko ze po mleku boli go brzuszek oraz robi zadka kupkę .Jakie mleko najlepiej kupować .Mieszkamy w Holandii tak wiec nie mamy dostępu do polskich produktów .Z góry dzięki za pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez kocham temat kp i mm i jeszcze jednym z moich ulubionych jest poród sn i cc :D
Ja uważam ze do niczego nie wolno sie zmuszać bo to i tak nie wyjdzie. Nie każda kobieta chce, moze karmić piersią i nie ma co dyskutować o tym:p
Ja sama jestem wychodowana na mm i nigdy nawet antybiotyku nie brałam wiec roznie to bywa:p
witam . Mam problem z mlekiem modyfikowanym .Maluszek ma ponad 2 tygodnie i nie najadą się mlekiem z piersi matki wiec dokarmiamy go mlekiem tylko ze po mleku boli go brzuszek oraz robi zadka kupkę .Jakie mleko najlepiej kupować .Mieszkamy w Holandii tak wiec nie mamy dostępu do polskich produktów .Z góry dzięki za pomoc
Nie bede sie wypowiadac na temat kp bo mnie to nie dotyczy. Wydaje mi się, ze w Holandii powinnaś znaleźć mleko Enfamil. W Holandii produkowany ponoc, tj czytam. A mleko na prawdę rewelacja. W porownaniu z Bebiko albo Bebilon.
 
reklama
E tam :D
Ja jestem za kp ale nie uważam mm za zbrodnie ... tak karmiłam starszaka. .. choć nie ukrywam ze żałuję że wtedy mi się z kp nie udało ...

Ale i tak mnie kocha o to najważniejsze ;) hihi

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie jestem przeciwko kp, jestem jaknajbardziej za. Jestem przeciwko oklepanym w internetach tekstom typu, kazda kobieta moze karmic, nie ma czegos takiego jak za malo mleka, nie ma czegos takiego jak niedojadanie, bo to ma sie nijak do rzeczywistosci. Sa rozne dzieci, kobiety, sytuacje. Im wieksza presja tym wieksze poczucie winy u matek, ktorym jednak nie wychodzi, nie maja mleka, dziecko z jakis powodow sie nie najada.
Ja do dzis chodze z nieciekawymi myslami i poczuciem winy z tylu glowy...
 
Ja nie jestem przeciwko kp, jestem jaknajbardziej za. Jestem przeciwko oklepanym w internetach tekstom typu, kazda kobieta moze karmic, nie ma czegos takiego jak za malo mleka, nie ma czegos takiego jak niedojadanie, bo to ma sie nijak do rzeczywistosci. Sa rozne dzieci, kobiety, sytuacje. Im wieksza presja tym wieksze poczucie winy u matek, ktorym jednak nie wychodzi, nie maja mleka, dziecko z jakis powodow sie nie najada.
Ja do dzis chodze z nieciekawymi myslami i poczuciem winy z tylu glowy...
Sluchaj roznie bywa, ja sama zrezygnowalam z kp bo nie czulam tego w ogóle(zaraz bedzie niezbyt madre, nie lubie tego itd.) mam to w nosie. Ja przestałam karmic jak mlody mial 2 msc bylo mi dziwnie i źle, ale wybralam prostsza droge. Nie mam poczucia winy, nie czuje sie jak wyrodna matka. Dla mnie najwazniejsze jest, ze dziecko mnie kocha. I sam czuje, ze jest bardzo ale to bardzo kochany:)
Tera jestem w drugiej ciąży i syn pokazuje na pierś, ze dzidzi bedzie cyncala i ja ja ja cyca;) wiec moze mlody sobie odbije:D
 
Andzelika, ja polubie :) Zazdroszcze podejscia. Jakbym urodzila z obecnym rozumem to tez bym inaczej podeszla do tego.
Koniec koncow, moj wykarmiony na mm (i czesciowo na moim mleku) synek jest zdrowym i pogodnym dzieckiem.
 
Sluchaj roznie bywa, ja sama zrezygnowalam z kp bo nie czulam tego w ogóle(zaraz bedzie niezbyt madre, nie lubie tego itd.) mam to w nosie. Ja przestałam karmic jak mlody mial 2 msc bylo mi dziwnie i źle, ale wybralam prostsza droge. Nie mam poczucia winy, nie czuje sie jak wyrodna matka. Dla mnie najwazniejsze jest, ze dziecko mnie kocha. I sam czuje, ze jest bardzo ale to bardzo kochany:)
Tera jestem w drugiej ciąży i syn pokazuje na pierś, ze dzidzi bedzie cyncala i ja ja ja cyca;) wiec moze mlody sobie odbije:D
Gratulacje ciazy!!! Widze ze wreszcie sie udalo;)
 
Flammie mój pół roku na cycu i potem na mm choruje non stop. Pewnie mleko nie ma tu dużo do rzeczy, ale ile tyle ludzi tyle opinii.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez kocham temat kp i mm i jeszcze jednym z moich ulubionych jest poród sn i cc :D
Ja uważam ze do niczego nie wolno sie zmuszać bo to i tak nie wyjdzie. Nie każda kobieta chce, moze karmić piersią i nie ma co dyskutować o tym:p
Ja sama jestem wychodowana na mm i nigdy nawet antybiotyku nie brałam wiec roznie to bywa:p
 
Rozwiązanie
Do góry