reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko dla noworodka

Dołączył(a)
16 Lipiec 2017
Postów
1
witam . Mam problem z mlekiem modyfikowanym .Maluszek ma ponad 2 tygodnie i nie najadą się mlekiem z piersi matki wiec dokarmiamy go mlekiem tylko ze po mleku boli go brzuszek oraz robi zadka kupkę .Jakie mleko najlepiej kupować .Mieszkamy w Holandii tak wiec nie mamy dostępu do polskich produktów .Z góry dzięki za pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez kocham temat kp i mm i jeszcze jednym z moich ulubionych jest poród sn i cc :D
Ja uważam ze do niczego nie wolno sie zmuszać bo to i tak nie wyjdzie. Nie każda kobieta chce, moze karmić piersią i nie ma co dyskutować o tym:p
Ja sama jestem wychodowana na mm i nigdy nawet antybiotyku nie brałam wiec roznie to bywa:p
Skad wiesz ze sie nie najada.?
Nie ma czegos takiego:)
Jak robi kupki moczy pieluszke odbija i przybiera na wadze to sie najada.
Slaba wiedza o kp.
Pewnie caly czas wisi
Tak to normlane dziecko zawsze na początku wisi na piersi piersia karmisz na zadanie kiedy dziecko chce.dziecko tez sie napaja piersią

A może wisiec na poczatku 24 h bo ma silna potrzebe ssania i bliskości z matka.
Nie ze sie nie najada.
To mija.
Moj syn tez wisial teraz 5 min i najedzony;)
Trzeba to przeczekac.:)
Mleko matki dostosowuje sie do potrzeb dziecka.
Podasz butelke odrzuci piers bo z butelki latwiej leci i nie bedzie ssalo i bedziesz miala malo mleka
Polecam blog Hafija
 
Ostatnia edycja:
Popieram wypowiedz wyżej. To samo pisałam ale tel mi padł :D

Dasz rade chyba ze nie zalezy ci na kp.

Dokarmianie to pierwszy krok do odrzucenia piersi.

Wiem to bo właśnie ta niewiedza doprowadził do odrzucenia piersi przez starszego syna.

Teraz byłam zawzięta i dzis mój syn konczy 9 miesięcy i dalej jest na piersi :) mamy za sobą wiszenie i kilka kryzysów laktacyjnych ale daliśmy rade.

Wierze, że jesli będziesz chciała to i Wam się uda :)

Powodzenia
 
Popieram wypowiedz wyżej. To samo pisałam ale tel mi padł :D

Dasz rade chyba ze nie zalezy ci na kp.

Dokarmianie to pierwszy krok do odrzucenia piersi.

Wiem to bo właśnie ta niewiedza doprowadził do odrzucenia piersi przez starszego syna.

Teraz byłam zawzięta i dzis mój syn konczy 9 miesięcy i dalej jest na piersi :) mamy za sobą wiszenie i kilka kryzysów laktacyjnych ale daliśmy rade.

Wierze, że jesli będziesz chciała to i Wam się uda :)

Powodzenia
Dokladnie nic mleku matki nie dorowna natura nie na marne stworzyła mleko;)
Tylko kilka procent kobiet nie moze karmic poczytaj z jakiego powodu tego problemu nie masz;)
 
A i broń boże nie myśl ze to jakiś atak fanatyczek :) tylko dobra rada

Wiele dzieci jest na mm i rosną zdrowo ale masz szanse na udane kp wiec dawaj kobietko pierś ... Zmieniaj jedna za drugą... Cycuchy musza się zaprogramować jak ja to mowie ... A bobas ssac zglasza swoje zapotrzebowanie ...

Cis jak popyt i podaż ;)
 
A i broń boże nie myśl ze to jakiś atak fanatyczek :) tylko dobra rada

Wiele dzieci jest na mm i rosną zdrowo ale masz szanse na udane kp wiec dawaj kobietko pierś ... Zmieniaj jedna za drugą... Cycuchy musza się zaprogramować jak ja to mowie ... A bobas ssac zglasza swoje zapotrzebowanie ...

Cis jak popyt i podaż ;)
A pewnie ze nie fanatyczki:)
 
To ja dołączę do komentarzy powyżej :) cieszę się że świadomość o kp jest coraz większa :) sarandiel trzymam kciuki za wasze karmienie, sama wiem jakie potrafiło to być męczące, ale uwierz mi, że jak się przestaje karmić piersią to bardzo tego brakuje. Potem syn tez był na mm, u nas sprawdziło się bebiko, może kupisz przez neta albo znajdziesz polski sklep u siebie. Po innych było tak jak piszesz, albo szło w zatwardzenie. Trzymam kciuki [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oj pewnie będzie brakować ... Ja planowałam kp pól roku...
Minęło a ja dalej cycuje i nie zanosi się na koniec :) jak pomyśle ze to się skończy to jakoś mi smutno ... Mimo ze czasem kosztuje sporo wyrzeczeń :)
 
reklama
Aria1010 czasami już myślałam, żeby odstawić, ale poszłam spać, nabrałam energii i nastał nowy dzień i było lepiej. Ale jak już dzień końca kp zbliżał się to serio sama jakbym częściej go przestawiała żeby jeszcze trochę wypił, żeby jeszcze poczuć tą magiczną bliskość. Ahhh piękny to był czas :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry