reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

U mnie będzie chłopiec, ja poznałam płeć w 12 tygodniu :) mam duży problem z imieniem ponieważ mój mężczyzna jest obcokrajowcem i chce imienia pasującego do nazwiska...
 
reklama
ja mam nadzieję poznam płeć bobasa dziś, w 19tc. Chciałabym synka Oskara a jak by była córka to Emila lub Milenka. Mojemu L podoba się dla dziewczynki Nadia i ewentualnie na Emilie się zgodzi. Mimo, że chciałby chłopca to nie ma żadnej propozycji na imie a moje propozycje mu się nie podobają :/
 
ja mam nadzieję poznam płeć bobasa dziś, w 19tc. Chciałabym synka Oskara a jak by była córka to Emila lub Milenka. Mojemu L podoba się dla dziewczynki Nadia i ewentualnie na Emilie się zgodzi. Mimo, że chciałby chłopca to nie ma żadnej propozycji na imie a moje propozycje mu się nie podobają :/

Nadia bardzo mi się podoba <3
 
U nas dla chłopca jest kilka imion i bardzo ciężko się zdecydować :( Bartuś,Wojtuś,Maciuś,Antoś... eh sama nie wiem
Dla dziewczynki Zuzia,Kinga
 
U nas też jest problem z imieniem, dla chłopca to już w ogóle. Płci jeszcze nie znamy, więc na razie za bardzo się nad tym nie zastanawiamy. Córka cały czas mówi, że będzie miała siostrę Laurę, mąż chce Oliwię, a ja Aleksandrę, Emilię, Kornelię. Sama nie wiem, bo wiele imion damskich mi się podoba ;-)
 
U nas na prenatarnych lekarz powiedzial ze najprawdopodobniej chlopiec ale ze dopiero na polowkowym sie tak naprawde dowiem. Mimo to myslimy and imionami intensywnie i poki co dla chlopca mamy Leon a dla dziewczynki podoba nam sie Julka, Hania, Holly...
 
reklama
My prawdopodobnie będziemy mieć chłopca - Karola. Jutro mam pierwsze USG połówkowe więc się okaże czy może jednak będzie córcia - Ninka. Chciałabym drugą córeczkę...
 
Do góry