reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

reklama
W końcu "jakiś" wózek mi się spodobał a oto on - WÓZEK 3w1 IMPLAST BOLDER SD ECOLINE MEGA GRATISY (2624578992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena mi tylko nie pasuje :) ale używany do 1000 zł spokojnie kupie. Muszę go jeszcze tylko gdzieś wyrwać na żywo ale ogólnie stelaż lekki, koła mi odpowiadają bo są duże i pompowane, gondola sztywna, wszystko można zdjąć do prania, fotelik z adapterem, spacerówka kubełkowa, kolor Coral chyba chociaż ten niebiesko zielony taki wesoły jest, ale wolałabym coś szarego, kremowego... no cóż czerwienią się zadowolę :) bardzo bardzo mi odpowiada tylko ta cena paskudna...
 
Cortina mi też się podobają takie stonowane barwy. Niestety musiałam się ograniczyć finansowo i te wózeczki były najlepsze w tym przedziale cenowym. Starałam się wybrać najmniej pstrokaty ale taki który by się tacie podobał.
 
W końcu "jakiś" wózek mi się spodobał a oto on - WÓZEK 3w1 IMPLAST BOLDER SD ECOLINE MEGA GRATISY (2624578992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena mi tylko nie pasuje :) ale używany do 1000 zł spokojnie kupie. Muszę go jeszcze tylko gdzieś wyrwać na żywo ale ogólnie stelaż lekki, koła mi odpowiadają bo są duże i pompowane, gondola sztywna, wszystko można zdjąć do prania, fotelik z adapterem, spacerówka kubełkowa, kolor Coral chyba chociaż ten niebiesko zielony taki wesoły jest, ale wolałabym coś szarego, kremowego... no cóż czerwienią się zadowolę :) bardzo bardzo mi odpowiada tylko ta cena paskudna...
to nie jest kubelkowe siedzisko, normalnie sie rozklada :)
stelaz wazy prawie 10kg z kolami ja go do cinqcento pakowalam, mialam implasta dla Mai :) byl fajny ale wielki po zlozeniu :)
 
to nie jest kubelkowe siedzisko, normalnie sie rozklada :)
stelaz wazy prawie 10kg z kolami ja go do cinqcento pakowalam, mialam implasta dla Mai :) byl fajny ale wielki po zlozeniu :)

Chodziło mi że takie trójkątne na dole przy spacerówce ma :)
No wlaśnie czytałam że gondola bardzo duża ale to akurat plus :)
Stelaż nie najgorzej bo są i takie co po 15 kg ważą :) I fajnie wiedzieć że do małego auta się zmieści :) My mamy co prawda trochę większy niż Twój ale i tak ograniczone pole manewru więc tym bardziej mnie pocieszyłaś :) Ale nie ma tendencji wywrotnej? I powiedz mi jeszcze coś o materiale łatwo się go czyści? Bo mój pierwszy wózek był tandetny pod tym względem miał taki pokratkowany materiał i tych krateczek się nie dało czyścić...
 
Deizzi czyscil sie rewelacyjnie bo wszytsko rozbieralo sie do prania (pralam w pralce) nawet budka ! wywrotny nie byl bo to ciezki woz :) jedyne co teraz widze w implastach i moj tez na to cierpial to tylnie kola po jakims czasie sie skrzywiaja do srodka ja to akurat reklamowalam 2 razy ;)

moj Bebe Conforcik sklada sie pieknie wchdozi mi do bagaznika fokusa razem ze spacerowka lub gondola :szok: no ale nie ma pompowanych kol, cos za cos ;)
 
deizzi bardzo fajny ten wózek. U nas po wiosce jexdzi taki własnie zielono turkusowy.

Mam do was pytanie dziewuszki- otusz moi rodzice jak juz wiecie kupują dla naszego malca wózek głęboki, ale jak juz sie o tym dowiedzieli teściowie to nie chcą być gorsi i chcą kupić spacerówkę. Okazało się że jak kupimy je oba na raz to dostaniemy niebotyczny upust w sklepie a że mam gdzie przetrzymać ten wózek to podjęliśmy decyzję że kupimy oba od razu. Wybrałam zatem spacerówkę:

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PLIKO Switch EASY DRIVE Completo 2012 wózek spacerowy

kolor iris
Co sadzicie?
 
reklama
ja mam osobiste doswiadczenia z implastem, bebe confort i graco wiec w sprawie peg perego sie nie wypowiadam ;-) z wygladu ok ale wiadomo wyglad to nie wszytsko ;-)
 
Do góry