reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki test

reklama
A to byłaś w ciąży , jesli można spytać ? Bo beta 2 to brak

Tak byłam, to już był spadek bety przy poronieniu, ale jeszcze przy takiej becie były cienie. Natomiast powyżej 5 zawsze mi test wykrywał każdy. Jeden mial słabsze kreski, drugi mocniejsze ale nie miałam wątpliwości
 
Wystarczy tylko wejsc na internet wpisac test pink opinie allegro i z 10 komentarzy że słaby test nie wykrywa, ,, nie wykrył ciazy w 4 tyg ,, , więc chciałam dopytać właśnie i się upewnić no nic kupie innej firmy a później bete zrobię i będę mieć czarno na białym
 
Także no trochę byłby szok jak tutaj testy ujemne a beta nagle no nie wiem 13 , 30 czy coś
Jak ktoś się stara o ciążę i uprawia seks przez cały cykl od początku do konca, to może się zdarzyć, że owulacja się przesunie i w konsekwencji w terminie spodziewanej miesiączki jeszcze nic nie ma, bo owulacja była później i jeszcze nie doszło do zagnieżdżenia.

Ale to nie jest Twój przypadek.
U Ciebie test jest wiarygodny. 3 tygodnie po stosunku beta byłaby o wiele wyższa niż 30.
 
A jeśli kobieta miałaby więcej stosunków w danym cyklu no np z 3 to i tak liczy termin wykonania testu od tego ostatniego stosunku i wtedy powienień być wiarygodny tak ?? Załóżmy że kobieta miała stosunek 15 , 17 , a ostatni 21 po tym czasie już nie było stosunku to do tego 21 dodaje 14 dni ( bo wtedy niby test wykazuje ciaze )i wtedy test powienień wykryć ciaze tak ? Dobrze rozumiem ? I wtedy nie ma możliwości że zaszła 15 17 i 21 skoro po tym czasie załóżmy 14 dni wszytsko ujemne ???
 
reklama
A jeśli kobieta miałaby więcej stosunków w danym cyklu no np z 3 to i tak liczy termin wykonania testu od tego ostatniego stosunku i wtedy powienień być wiarygodny tak ?? Załóżmy że kobieta miała stosunek 15 , 17 , a ostatni 21 po tym czasie już nie było stosunku to do tego 21 dodaje 14 dni ( bo wtedy niby test wykazuje ciaze )i wtedy test powienień wykryć ciaze tak ? Dobrze rozumiem ? I wtedy nie ma możliwości że zaszła 15 17 i 21 skoro po tym czasie załóżmy 14 dni wszytsko ujemne ???
14 dni od ostatniego stosunku test jest wiarygodny.
 
Do góry