reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

reklama
wracajac do tematu internisty to ten powinien zlecic badanie EKG, zeby mozna wykluczyc przeciwskazanie do porodu naturalnego. jak bylam w szpitalu to polozne mowily ze to EKG i oryginal badania na grupe krwi trzeba wziac ze soba do porodu (a jak ktos byl w szpitalu to tez wypis ze szpitala).
 
moze co szpital i lekarz to obyczaj? badanie nie jest  bolesne. lezy sie z takimi elektoradami na rekach i nogach i wokol serca przez ok 10 min. to urzadzenie zapisuje rytm serca i internista potem to interpretuje. jak cos jest nie tak to cc.
 
Też już miałam z niej zrezygnować, ale jakoś tak to było odkładane, a jak wizyty były co miesiąc to jakoś tak czas zleciąl, że już stwierdziłam, że może niech mnie prowadzi do końca. Poza tym podobno jest dobrym lekarzem. Dostałam to zwolnienie, ciut więcej napisałam na ten tematy w wątku L4.

A ja chyba na ekg chętnie bym poszła, bo mam jakieś takie dziwne uczucie czasem, że wolę się upenwnić, ż wszystko ok.
No i do okulisty cholercia muszę iść zbadać swoją siatkówkę :-)
 
reklama
wczoraj ogladałam NARODZINY na TVN STYLE i jak zobaczyłam co nie co to znowu zachciało mi się cesarki :-[
 
Do góry