reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

moja znajoma rodziła przedwczoraj w bielańskim szpitalu z mężem podobno jest wypasiona sala jednoosobowa i koszt + połóżna 600 zł

3 godziny po porodzie przenoszą na inną salę

faceci nie muszą kończy ć szkółęk rodzenia do porodu rodzinnego

myślę że jak dotrwam do 37-40 tyg to rodzę w bielańskim jak wcześniej to w Instytucie ze względu na lepszy sprzęt dla wcześniaków

zastanawiam się między naturą a cc !!
mąż o dziwo stwierdził że jednak chce być przy porodzie i mam próbować naturalnie ::)
 
reklama
Dziewczyny wiecie co moj ginekolog powiedział ze bede miała cesarskie ciecie bo moj dzidzius sie nie obraca i moze wyjsc posladkiem. Ale na internecie czytałam ze dziecko sie obraca pozniej a ja jestem pod koniec 7 miesiaca. Wiecie cos o tym?
 
Wg ostatniego usg (w 29 tyg.) naz maluch leżał sobie w poprzek - lekarz powiedział, aby się nie przejmować bo może się to jeszcze kilka razy zmienić. Tak więc pewnie u ciebie też może się obrócić.
 
agao pisze:
moja znajoma rodziła przedwczoraj w bielańskim szpitalu z mężem podobno jest wypasiona sala jednoosobowa i koszt + połóżna 600 zł
ja slyszalam o takich mniej wiecej cenach w bielanskim: Jezeli ma byc to porod rodzinny to: jezeli chcesz miec swoją polozną i jest wolna sala 1 osobowa musisz zaplacic za sale i polozną- to wychodzi chyba 1100, jesli chcesz tylko porod rodzinny to jesli jest wolna sala 1 osobowa to musisz tam rodzic a koszt to chyba z 800 zl a jezeli sala jest zajet to nie placisz chyba za porod rodzinny tylko ewentualnie za polozną jak chcesz a to jest koszt chyba 600-700 zl. Agao popraw mnie jesli zle napisalam.
Ja bym chciala porod rodzinny (wczesniej zastanawialam sie nad porodem w wodzie ale wolomin kawalek od warszawy) ale w bielanskim to troszke drogo wychodzi. Moja kolezanka rodzila w praskim w listopadzie wziela polozną - 500 zl a porod rodziny darmowy. po porodzie wziela sale 1 osobową i koszt takiej to hmmm i nie pamietam dokladnie:( ale okolo 70-90 zl chyba za dobe oczywiscie. a ten pokoik w miare fajny.
 
a moj maluch obrocil sie głowka na dół ostatnio. Moja gin powiedziala ze na tym etapie ustawienie dziecka nie jest pewne i zawsze sie moze obrocic- wiec nie ma co martwic sie ani cieszyc na zapas! A ja zastanawiam sie nad porodem w wodzie- kolezanka rodzila tak swoje dziecko i mowi ze naprawde poleca. U nas rodzinny kosztuje 200zł + koszt poloznej ( nie ustalona kwota)
 
dzisiaj w nocy przypomniała mi się poród Piotrusia (cc) obudziłam Igora i płakałam, BOJĘ SIĘ.

ale nie bólu - tylko tego by wszystko było z dzidzia OK, pamiętam jak czekałam na ten pierwszy płacz - i chyba tego najbardziej się boję.

ojoj, chyba cos mnie dopada. musz esię otrząsnąć.
 
asiabeti we wtorek idę do bielańskiego więc się upewnie co i jak , wyżej pisałam że ta sala z położną to 600 zł
ale teraz nie wiem

ja myślałam żeby do całego porodu wziąć dr Świerczewskiego koszt około 1500 zł zastanawiam się

dużo też myślę o cesarce zwłaszcza że podczas ciązy pogorszył mi się wzrok tj ostrość widzenia a kiedyś lekarz mnie strazszył odklejeniem siatkówki przy znacznymm wysiłku , mam wodę -2.25 to nir dużo ale iośc dioptrii nie ma tu znaczena tylko jakieś badanie dna oka skoczę jeszcze do okulisty

poza tym mój mąż przezcytał jakiś artykuł i się przeraził powiedział że w żadnym wypadku nie mam rodzić przez cc tylko normalnie do tej pory mial mmieszane zdanie a wcześńiej myłsłał o cc tylko

tteraz to nawet przy porodzie chce być ze mną kurdę co mu się stało ?????????????????



azik ja zaczynam się bać porodu i tej całej maniany wokól i wogóle , poczułam ze to się zbliża !!!!

ale ty mnie tu nie dołuj jeste weteranką i liczyłam na wskażówki ;)
 
reklama
czasami taka głupawka człowieka napada...

agao nie przejmuj sie , to mi minie.

a nasze dzidziusie beda miałay 9-10 w skali apgar :)
 
Do góry