reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki poród ??

reklama
poczytaj o porodach u dziewczyn w październiku - normalnie w trakcie porodu korzystały z WC, kąpały się itp. - myślę, że nie będzie z tym problemu na sali porodowej - poród podobno trwa kilka godzin ;)
 
Ja sikam co 15 minut, a pod koniec ciazy jest podobno jeszcze gorzej bo chce sie siku co chwile, chyba sie zacewnikuje...albo cos.
 
ja przy cc miałam - bo wtedy nic nie czujesz, rozluźnia się moczowód i leci z coebie, ale przy normalnym porodzie chyba nie daja cewników...

ale nie słyszałam opowieści o obsikaniu się czy kogoś podczas porodu... ???
 
chyba nie będą się spodziewać albo nie zdąŻĄ ale pocieszam się ze jak duzo sikam to bezbarwnie powiem że to reszta wód płodowych ::)
 
reklama
Ja jutro mam wizytę i zamierza porozmawiać z lekarzem na temat porodu..to już 6 miesiąć także odpowiednia pora na taką rozmowę ;)
 
Do góry