reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaki krem na rozstępy?

Moim zdaniem nie ma tutaj takiego znaczenia krem co :
nasze skłonności do powstawania rozstępów
oraz co regularne używanie oliwki plus masowanie bo masaż ma o wiele lepsze działanie na rozstępy niż stosowanie kremu bez tego masazu....

Jeśli miałabym polecić jakiś olejek to polecam kupic sobie olejek do ciała od Olivia Plum:
ma bardzo dobry skład, na bazie oliwy z oliwek z organicznych plantacji i dzieki temu jest o wiele skuteczniejszy od tych wszystkich oliwek ze sklepów, w ktorych w składzie znajdziemy jedynie oleje mineralne
pięknie pachnie
nawilza skórę

Jest do zamówienia jedynie przez neta, ale jest to moje najlepsze kosmetyczne odkrycie w ostatnim czasie.
 

Załączniki

  • IMG_7665.JPG
    IMG_7665.JPG
    349,1 KB · Wyświetleń: 222
reklama
Świetny jest! Już po miesiącu wcierania moje rozstępy zaczęły zanikać a piersi rzeczywiście lekko się uniosły :) no istne cudo!!! potwierdzają się słowa, które czytałam na różnych kobiecych forach :)))) super!
 
dobry też jest na rozstępy olejek bio oil, moja mama go stosowała i później jak u mnie się pojawiły to również go kupiłam. stosowałam go około 3-4 miesięcy do pełnego efektu, ale już pod koniec 2 tygodnia można było zauważyć zmiany. wiadomo, że trochę czasu minie jak ze wszystkim, ale rozstępy stają się mniej widoczne, a skóra ujędrniona.
 
Olejek? to już oliwka jest tańsza i lepsza. Tylko jak olejek nawilży skórę? Raczej nie. Ja jednak polecam bardziej krem o którym wspominałam, ma o wiele szersze działanie niż olejki.
 
nie zgodzę się, że oliwka lepsza, olejek bio oil szybko się wchłania, ujędrnia skóre i zapobiega powstawaniu nowym rozstępom, ale na wszystko trzeba czasu i trochę cierpliwości. rozstępy też stają się coraz mniej widoczne. mi go polecila moja siostra jak po ciąży miałam rozstępy na udach i trochę na brzuchu, ale na szczęście już nie są moim problemem.
 
nie zgodzę się, że oliwka lepsza, olejek bio oil szybko się wchłania, ujędrnia skóre i zapobiega powstawaniu nowym rozstępom, ale na wszystko trzeba czasu i trochę cierpliwości. rozstępy też stają się coraz mniej widoczne. mi go polecila moja siostra jak po ciąży miałam rozstępy na udach i trochę na brzuchu, ale na szczęście już nie są moim problemem.

no ale olejek nie nawilży skóry, już chyba strialys będzie lepszy.
 
reklama
Do góry