reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka szansa na ciążę?

Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
10
Witam.26.03.22. dostałam okresu.W czwartym dniu cyklu brak okresu,piątym jednorazowe krwawienie rano, szóstym minimalna ilość brązowego plamienia.W tym 6 DC współżyłam z mężem do końca.9,10dc śluz płodny.Praktycznie od 6dc mam bardzo delikatne bóle jajników.Dodam że ostatnie cykle 24dni.Czy w moim przypadku jest możliwość ciąży?
 
reklama
Jeśli nie masz problemów zdrowotnych - to jak w każdym cyklu ok 30%.
Ja zaszłam w ciążę ze stosunku w 8dc przy cyklach 28-30dniowych.
 
A czemu masz takie krótkie cykle? Zbadaj to. 24 dni to nadal nie jest zbyt zdrowy cykl 🤧 a przynajmniej mój ginekolog był zmartwiony, gdy usłyszał ze takie miewam ostatnio.
 
Chyba mi się coś rozregulowało po odstawieniu w grudniu tabletek antykoncepcyjnych.Tylko w grudniu miałam cykl 28dni.Tez mnie zastanawia moja długość cyklu.Jutro się wybieram do lekarza to pewnie się coś dowiem.Pytam o ciążę ,ponieważ wyczytałam że przy takich krótkich cyklach dni płodne zaczynają się zaraz z końcem okresu,a owulacja może wystąpić już w 10dc.
 
Chyba mi się coś rozregulowało po odstawieniu w grudniu tabletek antykoncepcyjnych.Tylko w grudniu miałam cykl 28dni.Tez mnie zastanawia moja długość cyklu.Jutro się wybieram do lekarza to pewnie się coś dowiem.Pytam o ciążę ,ponieważ wyczytałam że przy takich krótkich cyklach dni płodne zaczynają się zaraz z końcem okresu,a owulacja może wystąpić już w 10dc.
Takie krótkie cykle mogą być również bezowulacyjne, wiec nikt nie wywróży…
 
reklama
Moja koleżanka też miała takie krótkie cykle i wyszło że to wina torbieli na jajniku. Jakaś taka sprytna że miała wpływ na poziomy hormonów.
 
Do góry