reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

hmm, no a na allegro patrzyłyście za bebetto? może jakieś magazyny mają zapasy jeszcze?
swoją drogą zawsze mnie to zastanawia, że potrafią w lecie zamknąć produkcje - gadałam z kilkoma sprzedawcami i mówią, że zawsze w lecie najwięcej wózków się sprzedaje:confused2:
 
reklama
Ogolnie fabryki zawsze latem maja postoj - urlopy.
Pewnie zapasy na ten czas sobie robia.
Widzialam ten kolorek na zywo....pierwszy,ktory widzielismy i wpadl nam w oko :-)
Wozek odbieramy 1 sierpnia.
 
jestt moj wozeczek!!!, u siostry co prawda ale jest doslany - jak sie okazuje - siostra zamowila wczoraj a doszedl dzis juz :szok:, lol- szybcy sa...wlasnie ogladam od niej fotki dalej prezentuje sie super, nie moge sie doczekac poniedzialku az sobie pojezdze :-D,
 
ariena...ja zamawiałam z allegro jakiś tydzień temu, uparlam się na kolor 230 i na maxi cosi cabriofix ( ma najwięcej gwiazdek w ADAC) i musiałam czekac na wozek tydzień, bo oni sami z allegro czekali na dostawe z fabryki. wozek otrzymałam wczoraj a ci z allegro mieli go już w piątek/sobote.
konkretnie ta aukcja WÓZEK BEBETTO pascal 3W+CABRIOFIX+GRATISY NOWOŚĆ!! (3340565969) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no ale ja mam Pascala

Maciur-ka...pisalas kiedyś, ze bala bys się, ze w Pascalu będą się kola rozchodzić na boki, ale tam jest ten pałąk miedzy tylna ośka...tylko trochę wyżej. mysle, ze nie będzie problemu...zwrocilam na to uwagę od razu jak go zobaczyłam.:-)
 
Oj to mnie zmartwilyscie z tym bebetto, bo dzis w sklepie bylam i pani sprzedawczyni przekonala nas wlasnie do bebetto i zamowilismy, ale 20 lipca wracamy do domu i musialby do 20 byc gotowy. Jutro dadza nam znac czy da rade...
 
Ariena hmm ten kolor w rzeczywistosci jest troszke inny...
Wydaje mi sie mniej podchodzacy pod braz...bardziej pod szary...
Nawet na probniku jak dla mnie troche inaczej wyglada....:-)
 
Milia- ale jest rurka z centrum jednego koła do drugiego tylnego na dole czy jak? Bo troszkę nie łapie gdzie i co;), jakbyś mogła spróbować dodać zdjęcia :), strasznie jestem ciekawa jak wygląda na "żywo",

a tym czasem o bebetto nico plus -siostra mówi ze wózek naprawdę super, nie taki ciezki, fajnie wyprofilowane koła i rączka, kosz na zakupy jakis nie gigant, ale jest jeszcze kieszonka, w każdej budce spory wywietrznik, wsadzila 2,5 letnia córkę do spacerowki i bez problemu się zmieściła, jej samej wózek się spodobal hihi. I jeszcze mowila ze pasy sa ruchome i dziecko nie jest przywiazane do siedziska i może się ruszać swobodnie, dodaje kilka fotek :)
 

Załączniki

  • image-1372867551824-V.jpg
    image-1372867551824-V.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 114
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry