reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

Mysiolek teutonia rzeczywiscie fajny i latwo chodzi, ale mala gondolka, dla mnie jak dla lalki. Jak widzialas na zywo ten model to bierz, ja bym brala jakbym byla napalona na dany model. Jak kupisz za 4kola i bedziesz niezadowolona to inaczej niz kupic za tys. ale ja to bym chyba wycieczke sobie zrobila, zeby obejrzec.
 
reklama
Hmm w sklepie twierdzili że gondola duża i faktycznie taka mi się wydawała... a co do większej ilości zdjęć, to macie dziewczyny rację - muszę poprosić. Na wyjazd to chyba nie ma szans niestety, więc jutro będę dzwonić i zobaczymy. No i dzisiaj notuję sny ;-)
 
A ile cm ma ta gondola w teutonii?

Pewnie bierz wiecej zdjęć, jak widziałas na żywo w sklepie to fajnie wiesz jaki teraz tylko.określić stan ogólny tego wózka ale tysiąc to niedrogo
 
aaaaaa!!!!! Właśnie mi pani zadzwoniła że już jest nasza bryka do odbioru. Jak zamawialiśmy to mówiła ze kolo 2tygodnie się czeka a tu proszę niecały tydzień i jest. Jak ja odbierzemy to zrobię zdjęcia i wrzucę, tylko nie wiem kiedy będziemy jechać.
 
Dobra, próba nr jeden wstawienia fotek wóżka :-D

Zdjęcie0128.jpgZdjęcie0129.jpg

tadam



ale jestem zaje....a :-) udało się :-p sorry za jakość ale telefonowa, bo mi siostra baterie w aparacie rozładowała :wściekła/y:
więc wózek to Bebetto NIco plus, cały czarny. Spacerówkę wrzucę jak mężu wróci z pracy i mi zamontuje, bo w kartonie leży :p
 

Załączniki

  • Zdjęcie0128.jpg
    Zdjęcie0128.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 166
  • Zdjęcie0129.jpg
    Zdjęcie0129.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 158
Ostatnia edycja:
Mysiolek- to co juz kupiliscie ten co wyhaczylas na necie??

Żabila- super wózek :D ,

ja jestem baaardzo zadowolona z niego, teraz jak jest siostra z córka to korzystamy ze spacerowki, więc juz "jezdze" po mieście itd i naprawdę super się prowadzi, lekko 1 reka, amortyzacja swietna pojemny naprawde, ja się strasznie cieszę ze na ten się zdecydowalam, no i siostry córka lubi ten wózek, spanie na płasko, zero problemów,
 
No mąż wczoraj jeździł po całym domu. Aż mu powiedziałam żeby poszedł po podwórku pojeździć, ale stwierdził że sąsiady będą na niego dziwnie patrzyć :p
 
reklama
Zabila sliczny ;-)na pierwszy rzut oka to granatowy, ale ja z telefonu bb ogarniam wiec moze dlatego takie wrazenie,
czemu na czarny sie zdecydowalisci?
a nosidelko?
 
Do góry