reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zakończyć laktację?

Ja generalnie rozumiem wypowiedzi Karoli, ale to fakt - ciężej czyta się jak nie ma dużych liter i przecinków :tak:
 
reklama
he he ja tez wszytko skumalam, super KAROLINA, to juz wielki sukces!!!!

KAROLINA77 nie lam sie, bedzie dobrze!!!! trzymamy wielkie kciukasy!!!!
 
A ja chyba jakiś rodzaj dysleksji mam, wszystko zrozumiałam i nawet nie zauważyłam, że brakuje przecinków lub kropek. Karola, gratuluję postępów w odstawianiu.
 
Nie wiem Karola, czy Ci się uda, bo to siła przyzwyczajenia :tak: Poprzedni post napisałaś też małą literą ;-) Mnie to w sumie nie przeszkadza, czasem tylko ciężko przeczytać taki post, jak dodatkowo napisany jest pod wplywem emocji, bo wtedy wiadomo, natłok myśli jest i pisze się jednym cięgiem.
 
Nie wiem Karola, czy Ci się uda, bo to siła przyzwyczajenia :tak: Poprzedni post napisałaś też małą literą ;-) Mnie to w sumie nie przeszkadza, czasem tylko ciężko przeczytać taki post, jak dodatkowo napisany jest pod wplywem emocji, bo wtedy wiadomo, natłok myśli jest i pisze się jednym cięgiem.
dlatego stosuje....................:-p:zawstydzona/y:
 
ja też tego nie roumie oj tak to jest jak pisze biegając co chwilę do małego :sorry2::sorry2:

przepraszam

więc ogólnie idziemy do przodu i nie cofamy się. zostały nam dwa karmienia jak idzie spac w ciagu dnia i jedno w nocy. nie jest tragicznie bo myślałam że nie dam rady i będę tak karmić do 18 urodzin :-D

raz udało sie że mały poszedł spać z tatą wiec zaczniemy to wprowadzać w życie aby się nauczył że czasem może ktoś mnie zastąpić.

powodzenia innym dzielnie walczącym.:tak:

Karola a mi sie zdarzyło 2 razy opatrznie Cie zrozumieć,bez tych przecinków i kropek:happy2:Nie wiem czy pamiętasz....:baffled:
Rozumiem najczęściej co piszesz za drugim razem podobnie jak Gosia,ale przyznam ,czasem 2 raz nie chce mi sie czytać:rofl2:
Przepraszam.
 
reklama
Do góry