reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wywołać poród?

mlodamama9

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2018
Postów
17
Jestem dwa dni po terminie i chciałabym wywołać poród. Próbowałam już z ananasem, seksu, zjadłam bardzo ostre danie.. Chciałabym wziąć kąpiel, ale nie wiem czy powinna ona być w temperaturze 35 stopni lub właśnie wyższa? Znacie może jakieś inne domowe sposoby?
 
reklama
reklama
A ja akurat autorkę pytania rozumiem. Rodziłam w czerwcu przy okropnych upałach i pod koniec ciąży miałam już naprawdę dość. Wody mi odeszły w piątek rano a urodziłam dopiero w niedzielę pod wieczór i przez te 3 dni byłam w stanie zrobić wszystko aby w końcu urodzić. A mnie tylko non stop do domu odsyłali.
Znam ten ból ,mi wody odeszły w niedziele wieczorem a urodziłam we wtorek też wieczorem ,tylko niestety Synek zdążył załapać zakażenie i przez pare dni miał antybiotyki dożylnie.
 
Mam większe problemy ze zdrówkiem przez ciąże i noszenie dzidziusia dłużej bardzo mnie męczy. Chciałam poznać tylko sposoby bezpieczne, wiem tez, ze jeśli się nie udaje to nie ma co na siłe :). Nie zamierzam biegać i robić salt w tył, bo wiem, ze jest to niebezpieczne :)
 
reklama
Do góry