reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

Jak któryś z nas zamyka się w łazience i myje to ona od razu też chce i wrzeszczy i klupie po drzawiach
:-D:-D U nas tez podobnie, tyle ze wydaje mi sie ze spowodowanie jest wcale nie checią kapilei, a tym że Julka uważa ze wanna jest tylko jej i my nie mamy prawa sie w niej kapac:crazy:. Zreszta podobnie jest z kibelkiem (zwałaszcza od czasu gdy głownie do niego sika) jak tylko na niego usiąde od razu sie drze, ciągnie mnie za rekę zebym wstawała:baffled:
 
reklama
No to masz przekichane Aaga, problemy żołądkowo - jelitowe lepiej żeby u Ciebie nie wystąpiły :-)
U nas oprócz wanny jest jeszcze prysznic, który też uwielbia. Czasem ją ze sobą zabieram pod prysznic, ale nie lubię, bo stoi i się trzęsie jak galareta
 
Powiem wam,że dziś te wszystkie kąpielowe rzeczy nie były aż takie zabawne.
Wyjęłam młodego z wanny, odwróciłam się po ręcznik, zrobiłam trzy kroki, usłyszałam: mumy, odwróciłam się... i zobaczyłam Rochula znowu nurkującego w wannie.
:baffled:
 
A mój Nikuś najbardziej lubi jak mu prysznic zawiesimy i leje mu się po głowie, choć leżący w brodziku też lubi, bo sam się polewa :-D.
 
reklama
Ulubiona zabawa Rocha w wannie: zwla wszystkie butle, szampony itd. po czy usiłuje je przydepnąć. Frajda dla niego ekstra, a dla mnie ... zastanawiam się czy nie kupić szafki wiszącej do łazienki:dry:
 
Do góry