reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Kinga leż leż i antybiotyk grzecznie bierz. jeszcze tylko kilka tygodni i będzie bezpiecznie. 8 będzie super, a i 6 jest dobre.
 
reklama
ASIOCZKU Gratulacje ogromniaste.

KINGUŚ Trzymaj się i odpoczywaj. Myślami jestem przy Tobie. Buziaczki dla Ciebie i maluszka. Najważniejsze, że stres z łazienką zakończony.

A mi ręce opadły. Myłam dzisiaj lodówkę - mam ją dopiero 1,5 roku. Nie mam podbitej gwarancji,a ta trwa 2 lata (myślicie, że mi ją podbiją w euro rtv??). Okazało się, że na ściance (na wprost po otwarciu) wewnątrz lodówki są dziwne pęknięcia - takie wzdłuż zarysów "spirali", która jest z tyłu lodówki.
 
kingus kochanie odpoczywaj i prosze nie zamartwiaj sie-wiem ze latwo komus pisac ale musisz myslec tylko pozytywnie,teraz masz juz z gorki!!!a propo zerklam na suwaczek:szok:o rety jak to zlecialo,buziaki i leniuszkuj ile wlezie
 
Kinga to leż, leż, leż i się nie zamartwiaj!!!! Będzie wszystko dobrze!
Gratuluję łazienki, super że wreszcie przez to przebrnęliście!
Moc wirtualnych uścisków :tak::tak::tak:

Marlenka ja kiedyś coś kupowałam drobnego i chciałam podbić gwarancję (w euro czy tesco) to Pan mi powiedział, że moge przyjść w każdej chwili tzn. z paragonem i kartą, i jesli będzie się coś dziać a sprzęt będzie jeszcze w okresie gwarancji to oni mi podbiją. Nic się nie działo i nie sprawdzałam jak to wygląda, ale myślę, że najlepiej byś poszła z kartą i paragonem do nich.
 
Kinia- wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj ...i nic sie nie martw...bedzie wszystko ok..zobaczysz......troszke moze ostatnio było duzo wrażeń ..teraz spróbuj się wyciszyć i bedzie ok ..a rozwieraniem się nie przejmuj ..wiele kobiet tak ma ..ale bedzie ok wszystko ...buziaków 1000 dla Ciebie ....i uszka do góry
 
dzięki za wszystkie dobre słowa.

Oszczędzam sie jak chyba nigdy dotąd :-D Łykam prochy ścisłe wg zaleceń lekarskich i jestem dobrej myśli :tak:



Asioczku, gratuluję chłopca :tak::tak:
 
Kinga najważniejsze to być dobrej myśli!
Martynka wie, że ma sie pojawić na świecie w odpowiednim czasie:tak:
Odpoczywaj!!!
 
Oszczędzam sie jak chyba nigdy dotąd :-D Łykam prochy ścisłe wg zaleceń lekarskich i jestem dobrej myśli:tak::tak:

kiedyś musi być ten "pierwszy raz" ;-)

zgodnie z powiedzeniem "co się odwlecze to nie uciecze" czekamy na was!! :tak:- choć pewnie już z Martynką i Bogną na świecie :-)
 
reklama
Do góry