reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

reklama
MamaNiki to 4D, powodzenia w czwartek życzę. Może uda Ci się wreszcie poznać płeć:)

Vanilia lekarz chyba 15 minut próbował zrobić zdjęcie bez rączek na oczach, ale mały uparty i nawet na chwilkę się nie odsłonił:)

Mama2006 ja płaciłam 280 zł, mam kilka zdjęć i 2 płytki w tym jedna z całym nagraniem, ale jak dla mnie naprawdę warto, tym bardziej, że jeśli jest dobry sprzęt to wszystko bardzo dokładnie widać. Moja siostra oglądając zdjęcia od razu stwierdziła, że mały ma usta po tatusiu:) Ciekawe czy rzeczywiście tak będzie?
 
Warszawianki, najlepiej te z mokotowa zgloscie sie na pw to wam cos zdradze, nie chce publicznie bo i tak pewnie zwala sie tlumy
 
susi,ale sliczne ujecie :) A ja bylam dzis u lekarza i niestety nie dostalam fotki :( mala ma tak jakos glowke nisko,za moja koscia lonowa,ze prawie jej widac nie bylo.Zreszta podobnie jak 2 tygodnie temu.
 
reklama
Mala stopka :-)
 

Załączniki

  • Copy of untitled.jpg
    Copy of untitled.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 52
Do góry