reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.)

Maron a Twój ludek ma ładniejszy profil :-D Co do płci to nawet się nie nastawiałam, że usłyszę tak pewną "diagnozę" na tym etapie ciąży i do tego na zwykłym czarno-białym usg. Menżu był przy mnie na badaniu i jak zaczął się temat siusiaka to urósł jak paw- ze swoich 170 cm wzrostu chyba przez chwilę miał ze 2 metry wysokości :-D Jakoś od samego początku nastwialiśmy się na synka, chociaż wytypowane imię miałam dla dziewczynki :-p
 
reklama
no nie dziwie mu sie :-) my tez chcielibysmy synka, tzn bardziej ja, bo moj maz to ciagle dziewczynkami sie zachwyca :-D i dla chlopca mamy juz na 99% wybrane imie, a dla dziewczynki nie dko konca ;-) wiesz, ja bede za tydzien w piatek na usg, wiec moze, moze cos sie wyklaruje, bardzo bym chciala, to juz bedzie skonczony 14 tc a wg usg 15 :-)
 
Hej dziewczyny, fajne te wasze dzieciaczki :) Ja dzisiaj po prenatalnych i Papp -ie, wszystko wporzadku, nic podejarzengo lekarka nie zauwazyla. Tak mi ulzylo. Szkoda tylko, ze plci nie zdradzila, pewnie jeszcze nic nie widac, chociaz moj Malz mowi, ze jajka widzial :) No niech mu bedzie... :-D

zeczelo sie od kropki:



Uploaded with ImageShack.us

a dzisiaj wygladal tak, prawdziwy Stworek:



Uploaded with ImageShack.us

a najlepsze bylo to, ze na dzien dobry machal do nas lapka :)
 
Justyna śliczny ludek :-) Kurcze super te dzidziole wyglądają w 3d, muszę się przejść do innego gina na taki sprzęt, też bym chciała zobaczyć takiego "plastusia" bo na zwkłym usg to widziałam bardziej szkielecik powleczony skórą.
 
Ja bylam w piatek tydzien temu na usg w polsce przed wyjazdem to moj dzidzius mial 29mm wiec teraz juz pewnie jest wiekszy ;-) serduszko bilo 162/na min ;-) pecherzyk zoltkowy mial 0.50cm:tak: i tez widzialam sliczne bijace serduszko ;-);-);-) ale mam szyjke uchylona .....:-(
 
Maron piękny Alien:):) Poroniona również gratuluję maleństwa! A ja już nie mogę się doczekać jutra!!!! Pewnie też bede przed wizytą prawie płakać z nerwów...niech już bedzie ten piątek!!!!!!
i mamy sobote a tu zdjecia brak paluszek no co jest czekam :-)

sliczne te wasze dzidzie juz sie nie moge do czekac usg genetycznego bedzie dopiero 16 sierpnia....zaczekam sie...
 
reklama
Hehe już nadrabiam to teraz mój mały Kosmita:) albo Kosmitka:p jeszcze nie wiadomo...termin się przesunął na 9 lutego...wiec maluch jest starszy niż myślałam... z om jest 8 luty wiec suwaczek zmieniłam na dane z om, a co:)
2011-08-05 20.52.38.jpg

Śmiesznie fikał łapał sie za rece i odbijał od pęcherzyka...a jak lekarz przestawał go szturchać od razu pchał palec do buzi...jestem oczarowana:)
 
Do góry