reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Gizas, Blue mocno zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&
Gizas to wy może dziś o naturalsa się postarajcie skoro masz owu :-D jeszcze jak streching zrobiony to większe szanse na zagnieżdzenie, czy nie możesz juz przed ivf probowac?

Ja po tych wszystkich karmieniach to bym chciała sobie zmniejszyć biust, żeby był taki fajny średniej wielkości :rofl2: Ale pewnie nigdy się na to nie zdecyduję ze strachu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej

smerfeta -na permanentny ide w poniedziałek dopiero.

Byłam na USG tarczycy - wszystko w normie, zadnych zmian, odchyleń. Odebrałam też wyniki, które zlecił mi endokrynolog, z norm które są na wyniku widać, że wszystko jest w normie także to chyba ślepy tor... Jednak - kiedyś pisałyście, że stosunek LH do FSH daje podobny wynik co AMH, możecie mi powiedzieć zatem jak to u mnie wygląda Waszym zdaniem? Podaje wyniki robione w 9dc:

LH 6,83 mIU/ml
FSH 4,59 mIU/ml

TSH 1,030 uIU/ml*

FT3 3,15 pg/ml*
FT 4 1,12 ng/dl

.
 
Ostatnia edycja:
Esiek ekspertem nie jestem ale stosunek LH/FSH masz całkiem dobry bo wychodzi 1,49 :-) Ja mam 1,22 a AMH 0,96 więc Ty powinnaś mieć AMH około 1,3 a norma jest powyżej 1,4 :-)
 
Esiek stosunek jest ok ale nie wiem jak to się ma do 9 dc :sorry: bo najczęściej robi się 2-3 ale ogólnie wygląda to dobrze.
Pełna no Mój M tez tak dziś po klinice powiedział:-D że może uciekniemy sprzed ivf:-DNie mam zakazu seksu, ale trochę plamię:sorry:Może do wieczora minie. W końcu trochę mnie tam doktorek porysał od środka:-)

Pełna i Pole prosimy o mase fluidków ciążowych:rolleyes:
 
Hej dziewczyny,

u mnie raczej nic z tego nie będzie. Robiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj przyszły bóle @ i zaczynam mieć plamienia okresowe. Jutro powinna przyjść miesiączka. Mam takie same brunatne plamienia jak przed każdą @. Na becie nie byłam.

:(

Miałam duże nadzieje związane z pierwszą inseminacją. Teraz robię miesiąc przerwy. To taka trochę przymusowa przerwa bo nie będzie mnie przez 2 tygodnie. Kolejne podejście zrobię w czerwcu a teraz zostają naturalne starania.

Nie wiem tylko czy przy mojej endometriozie naturalnie są jakieś szanse :( Nie sądziłam, że to cholerstwo jest takie straszne. Od 16 roku męczę się z bolesnymi miesiączkami i dopiero rok temu lekarz wykrył przyczynę. Endometrioza.

;(
 
o jesooooo..ale sobie dobrą kawę zrobiłam :D
zasypiam dzis w kazdej mozliwej pozycji...

jeśli chodzi o biust-to ja czekam na ciąże..moze mi sie trochę powiększy..bo na razie to takie...pfff..jak 13 latka...:)

Pole..ekstremalnie się zaangazuj..a nie będziesz się obserwowac:p to Ci sie przyda kiedyś:)
na naszych drogach..z dwójką rozwrzeszczanych maluchów z tyłu....będzie hardcore:):-D
 
Ania_1986 przykro mi, rozumiem, że robiłaś dzisiaj test z porannego moczu? Jeżeli tak to wynik powinien już być miarodajny. Każda z nas po cichu ma nadzieję, że akurat jej już pierwsza IUI przyniesie szczęście. Jak widać wcale nie jest to takie proste, niestety :-( Ale głowa do góry. Trzeba próbować do skutku i nie poddawać się.

Lista testujących nam się kurczy. Dobrze, że od niedzieli zaczną się kolejne IUI, najpierw Yoanna82 a później ja :-) Kto następny? Meldować się :-)

Blueskye cóż za kawę dobrą zrobiłaś, zdradzisz przepis? U nas leje więc kawusia wskazana, chociaż ja wieczorem nie mogę pić bo mam później problemy z zaśnięciem. A jutro mam komunię u kuzyna a tu taka brzydka pogoda. Ale jak zwykle w tygodniu ładnie a weekend zimny i deszczowy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, mam do Was pytanie. Miałam robione FSH i AMH oraz drożność jajowodów. Wyniki są według lekarza w porządku. Może powinnam zrobić jeszcze inne badania? Ale jakie? Lekarz nic mi nie sugerował, ale może z doświadczenia wiecie co jeszcze mogłabym zrobić?
 
Do góry