reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U nas to ja zawsze miałam ubaw po pachy jak kobity wieczorami po ciemku wychodziły na nordiwalking i jak ich mijałaś np. autem to chowały kije za siebie, bo co by ludzie powiedzieli, że kijami chodzi to jej w dekiel wali.....:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: taka mentalność tego starszego pokolenia jak i zazdrość naszego, bo jak kupiliśmy my quada, to jedni powiedzieli ech zabawka dla dzieci- ciekawe to od kiedy dzieci mają prawko?!?!?
 
reklama
Cześć dziewczyny melduję się bo długiej nieobecności, niestety brak czasu :-), zmęczenie...itd. Niestety nie uda mi się przeczytać wszystkich postów, doczytałam tylko że Sylha będzie testować. Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki, ja miałam uczucie, że już dostałam @, brzuch bolał, jak w trakcie @, ale zawsze przychodziła i ból przechodził, po 3 dniach już wiedziałam co to :-), test i delikatny wynik:-). No i bolało mnie tak przez ponad tydzień.

Chciałam napisać, że u mnie wszystko w porządku byłam na pierwszym USG, bije serduszko.;-)

Za wszystkie staraczki trzymam kciuki i powodzenia.
 
EM- super wieści, a jeżeli o mnie chodzi, to nie testować, ale zastrzyki:szok::baffled:, do invitro, a potem dopiero testowanko, no, ale powiem Wam, że cycuchy mnie zaczynają pobolewać:-):-):-), dobry znak, znaczy, że za tydzień ta franca przylezie:tak::tak:, a za 10 dni 1 zastrzyk:szok:, nie pamiętam już kiedy ostatnio tak się cieszyłam na ten objaw
 
Błonka- spokojnie, Sony użyła wrzuty- wyniuchałam, że nawet bez rejestracji, ja używam photobucked, który idzie na cały swiat- także jesteś anonimowa.
No a my mamy jeszcze teraz -16:szok::szok::szok:
 
reklama
cześć wszytskim
jeszcze was podczytuję pomimo że do IUI już nie podejdę
jakiś żal mnie ściska ostatnio bo jednak to było fajne czasy czekać na IUI potem czekanie na test
a teraz nie wiem co dalej boję sie zacząć in vitro zrobiłam się strasznym tchórzem
sylha powodzenia życzę żeby udało się za 1 razem &&&&
 
Do góry