reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Miałam właśnie pisać, że trzymam kciuki za wizytę a widzę, że już po ☺️😘 tak najważniejsze że pęcherz i nerki funkcjonują to jest bardzo ważne . Na pewno 22.02 lekarz tylko potwierdzi, że jest wszystko ok ✊✊ Staś bardzo ładne imię ☺️ No pewnie, że dzielny chłopak da radę 💪
A takiego mam bicka, taki jestem silny 💪💪❤️
 

Załączniki

  • IMG_20220211_101104.jpg
    IMG_20220211_101104.jpg
    928,1 KB · Wyświetleń: 55
Przy ivf chyba nie powinien, bo wszystko wiadomo co do dnia. Zanim się obejrzysz to będziesz pchała wózek :) ja tez byłam dopiero co w 10tc a tu za 6 dni kawaler wychodzi 😉 to nadal do mnie nie dociera 😅
u mnie był termin na 15 października idealnie liczone od transferu, USG preneralne potwierdziło datę. Jak się zaczął dzień to nikt nie wierzył że urodze o czasie bo brzuch wysoko, na ktg skurczy brak, dostałam skierowanie do szpitala na patologię a wieczorem pod prysznicem odeszły mi wody xd także jednak wszystko jak w zegarku.
A teraz mała pijawka ( lub jak kto woli wielbiciel cycka) jest totalnie nieprzewidywalna ♥️i układa nam dzień pod siebie.
 
Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

11.02. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

14.02. @margaretka25 - szpital z córeczką 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️

14.02. @jasti999 - II beta po transferze ✊✊🍀🍀🍀

16 lub 18.02. @margaretka25 - operacja córeczki 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️❤️❤️ (wszystko na pewno będzie dobrze😘)

16.02. @hername - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Hankaa - kontrola malusich nerek, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀



16.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

12.04. @eij - 💕TERMIN PORODU CC💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Mnie trzeba wykreślić z drugiej bety. Teraz czekam na okres i mamy się zastanowić czy chcemy już w tym cyklu , czy może chcemy odpocząć. A któraś z Was miała crio-transfer?
 
Kogo dopisać ? Jakieś wizyty, testowania, transfery, monitoringi… Piszcie, będziemy mobilizować kciuki 🙂

KALENDARZ
—————————————————————
„Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj!” 🙂✊💪🍀

Trzymamy kciuki:

11.02. @Hankaa - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

14.02. @margaretka25 - szpital z córeczką 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️

14.02. @jasti999 - II beta po transferze ✊✊🍀🍀🍀

16 lub 18.02. @margaretka25 - operacja córeczki 🙏🏻🍀🍀🍀✊✊✊❤️❤️❤️ (wszystko na pewno będzie dobrze😘)

16.02. @hername - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Hankaa - kontrola malusich nerek, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

22.02. @Fok123 - wizyta, USG 👣✊✊🍀🍀🍀

24.02. @eij - wizyta, USG 👣👣✊✊🍀🍀🍀



16.02. @Evelyn1919 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

12.04. @eij - 💕TERMIN PORODU CC💕🥰💪🍀

10.06. @OnaGośka - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

23.06. @Hankaa - 💕TERMIN PORODU 💕🥰💪🍀

05.08. @hername - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

08.09. @Fok123 - 💕TERMIN PORODU💕🥰💪🍀

Gratulujemy:

2021 r.

30.03. @Asia34 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Maja ❤️🍀

08.04. @PałkaZapałka - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Gaja ❤️🍀

30.04. @Claudia2405 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Szczepan 💙🍀

26.07. @kolor nadzieji - Szczęśliwa Mama 🥰👶 córeczka Alicja ❤️🍀

15.09. @margaretka25 - Szczęśliwa Mama 🥰👶👶 córeczka i synuś ❤️💙🍀

16.10. @dar20 - Szczęśliwa Mama 🥰👶 synuś Jeremi 💙🍀

2022 r.

„Zaczekam jeszcze chwilę, I każdą następną chwilę Też zaczekam. 
Na Ciebie." 💚👣

—————————————————————
Poproszę wizytę 4.03 :)
 
Brawo Staś! Ciotki są dumne!!! [emoji16]
Jestem po, doktorka miała dzisiaj gorszy sprzęt ale wychodzi na to że miedniczki mają po ok 4mm więc mniejsze niż były.. na szczęście nerki, pęcherz funkcjonuje prawidłowo więc nie powinno być źle ;) jestem spokojniejsza ale 22.02 pojadę na kontrolę i się upewnię ;) Staś to siłacz, musi być dobrze! [emoji3590][emoji120][emoji120]
 
reklama
To był Twój drugi transfer ,czy odroczony po stymulacji? Jak to wygląda ? Dużo jest wizyt na podgląd endometrium? A jakie leki się przyjmuje i od którego dnia cyklu?
Ja tez mialam na sztucznym, to byl transfer odroczony, miesiac przerwy od punkcji.
Od 1 dnia cyklu brałam estrofem 3x1. Potem mialam wizytę tylko 1 monitoring i za tydzień transfer.
Przed transferem chyba 5 dni dodatkowo :
Duohaston 3x1, cyclogest 3x1, encorton x1, acard x1.
Chyba tyle.
 
Do góry