reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@OnaGośka jak tam dzisiaj? Plamienie się powtórzyło?
Nie na szczęście nie. Ale strach był niesamowity, nie było to takie typowe plamienie nawet nie nazwałabym tego plamieniem tylko takie małe nitki krwi przy podcieraniu ale wiadomo zobaczyć takie coś w ciąży to już napędziło strachu . Ale dobrze że już jest ok . ☺️
 
reklama
Kochane, miałam 3 nieudane inseminacje. Wcześniej się nie udzielałam, ale chciałabym się Was zapytać szczerze. Czy jest sens próbować dalej, czy może lepiej przejść na program z in vitro? Widziałam statystyki, Invicta ma niezłe wskaźniki powodzeń ivf. Kusi, chociaż kwoty mnie przerażają :(
 
Kochane, miałam 3 nieudane inseminacje. Wcześniej się nie udzielałam, ale chciałabym się Was zapytać szczerze. Czy jest sens próbować dalej, czy może lepiej przejść na program z in vitro? Widziałam statystyki, Invicta ma niezłe wskaźniki powodzeń ivf. Kusi, chociaż kwoty mnie przerażają :(
Ja miałam 6 inseminacji i z perspektywy czasu bardzo żałuję. Idź w in vitro. Ja też leczyłam się w Invicta. Szkoda twoich pieniędzy, czasu i nierwów na kolejne inseminacje
 
Kochane, miałam 3 nieudane inseminacje. Wcześniej się nie udzielałam, ale chciałabym się Was zapytać szczerze. Czy jest sens próbować dalej, czy może lepiej przejść na program z in vitro? Widziałam statystyki, Invicta ma niezłe wskaźniki powodzeń ivf. Kusi, chociaż kwoty mnie przerażają :(
Chyba zbyt dużo nie pomogę bo jestem po pierwszej inseminacji (w środę idę na betę ), ale nam lekarka powiedziała, ze u nas by zrobiła 2 inseminacje a później radziłaby przejść na in vitro. Jestem skłonna na to przystać. Tym bardziej, ze mam niskie amh. Chociaż tez mam nadzieję, że jednak iui zadziała ☺️
 
Hej Dziewczyny. Czy ktoś może spojrzeć na mój wynik ? Moze ktoś ma coś podobnego
 

Załączniki

  • Screenshot_20211122-133533_Messenger.jpg
    Screenshot_20211122-133533_Messenger.jpg
    285,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry