reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja się szczepiłam przed iui 1 dawka, mialam już stymulacje i Doktor powiedziała, że mam brac Pfizera lub Moderne wtedy będę mogła przyjąć druga dawka w ciazy. Finalnie w ciążę po iui nie zaszłam, wiec przyjelam normalnie dwie dawki. Pytanie raczej czy 1 dawka do Twojej IuI to nie będzie za mało czasu? Lepiej dopytaj swojego lekarza.
Dziewczyny pomóżcie [emoji24] nie jestem jeszcze zaszczepiona ale tyle się ostatnio nasłuchałam o tym jak ciężko jest z COVID w ciąży i ile kobiet i dzieci umiera po porodzie, ze się wystraszyłam. Powiedzcie mi, jesteście szczepione ? Czy jak np miałabym inseminacje w przyszłym tygodniu to mogę się jeszcze w tym zaszczepić ? Albo po inseminacji ?
 
reklama
Ja się szczepiłam przed iui 1 dawka, mialam już stymulacje i Doktor powiedziała, że mam brac Pfizera lub Moderne wtedy będę mogła przyjąć druga dawka w ciazy. Finalnie w ciążę po iui nie zaszłam, wiec przyjelam normalnie dwie dawki. Pytanie raczej czy 1 dawka do Twojej IuI to nie będzie za mało czasu? Lepiej dopytaj swojego lekarza.
Zapytam w poniedziałek na wizycie bo zaczęłam się poważnie stresować ale równie dobrze może się nie udać inseminacja. Czego staram się nie zakładać
 
Ja sie szczepilam przed stymulacja do in vitro, lekarz mowil zeby przed sie zaszczepic a nie w trakcie stymulacji.
No ja znam taki przykład, niestety znajoma w ciazy zachorowala na covid i przez to umarl jej synek a byla w 7 miesiacu:(:(
Dziewczyny pomóżcie 😭 nie jestem jeszcze zaszczepiona ale tyle się ostatnio nasłuchałam o tym jak ciężko jest z COVID w ciąży i ile kobiet i dzieci umiera po porodzie, ze się wystraszyłam. Powiedzcie mi, jesteście szczepione ? Czy jak np miałabym inseminacje w przyszłym tygodniu to mogę się jeszcze w tym zaszczepić ? Albo po inseminacji ?
 
Ja sie szczepilam przed stymulacja do in vitro, lekarz mowil zeby przed sie zaszczepic a nie w trakcie stymulacji.
No ja znam taki przykład, niestety znajoma w ciazy zachorowala na covid i przez to umarl jej synek a byla w 7 miesiacu:(:(
A ja mam teraz inny dylemat. Jeśli szczepilam się przed ciążą to czy w ciąży dzieci przejmują mojej przeciwciała czy musiałabym zaszczepić się w trakcie ciąży żeby przenieść przeciwciała na dzieci 🤔🤔🤔 muszę porozmawiać moim ginekologiem chociaż znając życie powie mi że nie wie 😳
 
A ja mam teraz inny dylemat. Jeśli szczepilam się przed ciążą to czy w ciąży dzieci przejmują mojej przeciwciała czy musiałabym zaszczepić się w trakcie ciąży żeby przenieść przeciwciała na dzieci 🤔🤔🤔 muszę porozmawiać moim ginekologiem chociaż znając życie powie mi że nie wie 😳
Musiałabyś szczepić się w ciąży żeby przeszły przeciwciała. Ja tak się szczepilam na krztusiec w 30tyg. Synek dostał przeciwciała
 
Ojaaaa, super, że Ci pokazali.
U nas dzis w trakcie transferu pokazali na kamerce zarodek, a ja myslalam, że to mój pieprzyk [emoji23][emoji23]
Ja sobie cierpliwie ciekam:) mysle ze transfer bedzie tak mniej wiecej w polowie grudnia :) a ostatnio obejrzalam filmik z podgladu po zaplodnieniu tej jedynej komorki to sie rozplakalam :p
 
reklama
Do góry