reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej dziewczyny dziś 10 dzień po IUI i złapał mnie dół i płaczki, ze się nie udało🤷🏼‍♀️ choć nie robiłam jeszcze testu a do okresuJeszcze 5 dni ale szyjka macicy nisko i otwarta i jakoś tak czuje ze chyba nic z tego. Chyba zaczynam wysiadać psychicznie.
Nie nastawiaj się negatywnie, może zagnieżdżenie było późno i jeszcze organizm tego nie wyłapał.
Więc zrób na spokojnie test albo betę i trzymam kciuki oby Twoje myślenie się nie sprawdziło :) 🤞 🤞 🤞
 
reklama
Dziewczyny lekarz kazał dzisiaj współżyć, a w środę IUI. Czy nie za krótki czas abstynencji?
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie :) kazda z nas robi co może myśle, ze mój kryzys jest tez przez to ze jestem na zdrowej diecie nie jem słodyczy i dziś zjadłabym absolutnie wszystko co niezdrowe :D mam nadzieje ze to nie przez zbliżający się okres....
 
Hej Kobietki :)
Jestem w trakcie stymulacji do ostatniej iui i dziś miałam wizytę. Szansa na dwa pęcherzyki, ale jeszcze małe, wiec iui piątek lub sobota.
Jednak endo bardzo słabe... i dostalam tabletki.
Nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że dostałam wiagre???!!!
Początkowo zadzwoniłam do Doktor, bo myślałam, że to jakiś błąd i może omylkowo dala dla Meza, ale jednak były dla mnie..
Dziś stwierdziłam, że świat się kończy jak chodzę po biurze z wiagra w kieszeni :D
Musialam sie z Wami podzielić, może komuś poprawi humor, jak mnie dziś na cały dzień:)
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie :) kazda z nas robi co może myśle, ze mój kryzys jest tez przez to ze jestem na zdrowej diecie nie jem słodyczy i dziś zjadłabym absolutnie wszystko co niezdrowe :D mam nadzieje ze to nie przez zbliżający się okres....
To kurde zjedz! :) Bez przesady, jedno odstępstwo Cię nie zgubi. Lepiej mieć spokój w głowie niż 5 gramów mniej ;)
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie :) kazda z nas robi co może myśle, ze mój kryzys jest tez przez to ze jestem na zdrowej diecie nie jem słodyczy i dziś zjadłabym absolutnie wszystko co niezdrowe :D mam nadzieje ze to nie przez zbliżający się okres....
Oj brak słodyczy ma wiele skutków ubocznych 🙈 wiec rozumiem ze jest ciężko 🙈
 
reklama
Do góry