reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Nic takiego nie powiedziała. Stymulujesz się w pierwszej fazie cyklu, więc wtedy to jest chyba najlepszy czas.
Ja osobiście wciąż mam wątpliwości ze szczepieniem...
Aha. Rozumiem. Ja też mam wątpliwości ale stwierdziłam że szczepienie jednodawkowa szczepionka Johnson będzie dobrym kompromisem. Nie mam pewności że zdążę się zaszczepić tą dwudawkowa więc nie chcę ryzykować
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa... :) fajnie czyta się to forum <3 przygotowuje sie do pierwszej inseminacji, wczoraj byłam na wizycie, mam dwa pęcherzyki, jeden 12mm drugi 8mm. Jutro kolejna wizyta i wstępnie lekarz mówił o piątku. A wy tu piszecie o pęcherzykach 20mm, myślicie, że jeszcze mi tak urosną? :D biore puregon
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa... :) fajnie czyta się to forum <3 przygotowuje sie do pierwszej inseminacji, wczoraj byłam na wizycie, mam dwa pęcherzyki, jeden 12mm drugi 8mm. Jutro kolejna wizyta i wstępnie lekarz mówił o piątku. A wy tu piszecie o pęcherzykach 20mm, myślicie, że jeszcze mi tak urosną? :D biore puregon
Witamy na pokładzie 😀 pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę więc napewno urosną jeszcze do piątku. Przyjmuje się że dojrzały pęcherzyk powinien mieć między 18 a 25 mm
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa... :) fajnie czyta się to forum <3 przygotowuje sie do pierwszej inseminacji, wczoraj byłam na wizycie, mam dwa pęcherzyki, jeden 12mm drugi 8mm. Jutro kolejna wizyta i wstępnie lekarz mówił o piątku. A wy tu piszecie o pęcherzykach 20mm, myślicie, że jeszcze mi tak urosną? :D biore puregon
Witaj:)
na pewno urosną ;-) Który masz dizeń cyklu? Ja wczoraj miałam 12-ty i miały powyżej 20mm i jestm po clo
 
Witamy na pokładzie 😀 pęcherzyki rosną średnio 2 mm na dobę więc napewno urosną jeszcze do piątku. Przyjmuje się że dojrzały pęcherzyk powinien mieć między 18 a 25 mm
Dzięki :) dobrze jest mieć taką wiedzę, to jest dla nich nadzieja :D ale jestem podekscytowana Dziewczyny! Wysyłam dobrą energię!
 
reklama
Do góry