reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hejka dziewczyny, mam do was pytanie, która z was stosowała duphaston po inseminacji. Ja go zażywam pierwszy raz po 3 iui, okres powinnam dostać dziś i nic. I nie wiem czy to znaczy że moze się udało czy przy stosowaniu duphastonu tak może być. Jutro mam beta HCG do zrobienia i nie wiem czy mam się cieszyć czy czekać na jutrzejszy wynik.
Dopóki bierzesz Duphaston moze nie byc okresu. Są kobiety które dostają w trakcie, ale częściej nie ma okresu podczas brania. Skoro robisz betę to wszystko się wyjaśni przy odbiorze wyniku. ??
 
Hejka dziewczyny, mam do was pytanie, która z was stosowała duphaston po inseminacji. Ja go zażywam pierwszy raz po 3 iui, okres powinnam dostać dziś i nic. I nie wiem czy to znaczy że moze się udało czy przy stosowaniu duphastonu tak może być. Jutro mam beta HCG do zrobienia i nie wiem czy mam się cieszyć czy czekać na jutrzejszy wynik.
Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji 😉 Tyle, że ja na betę muszę czekać do 20.04,a również biorę progesteron i jestem po 3 iui 🙈 Trzymam kciuki aby było pozytywnie! 😊
 
Hejka dziewczyny, mam do was pytanie, która z was stosowała duphaston po inseminacji. Ja go zażywam pierwszy raz po 3 iui, okres powinnam dostać dziś i nic. I nie wiem czy to znaczy że moze się udało czy przy stosowaniu duphastonu tak może być. Jutro mam beta HCG do zrobienia i nie wiem czy mam się cieszyć czy czekać na jutrzejszy wynik.
Hej, dopóki bierzesz duphaston to nie będzie okresu. Ja dostaje okres po ok 2-3 dniach od ostatniej tabletki
 
Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji 😉 Tyle, że ja na betę muszę czekać do 20.04,a również biorę progesteron i jestem po 3 iui 🙈 Trzymam kciuki aby było pozytywnie! 😊
Mam już wynik ale czekam aż wrócę o 17 do domu i to ze swoim facetem otworze ale mam już nerwy i się stresuje. Trzymam za ciebie kciuki ✊✊✊ znać później
 
reklama
Do góry