reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wiecie Kobietki... Zawsze jak coś się działo, to moja mama, siostra i ja zawsze się mocno przytulalysmy i mówiłyśmy do siebie, że jesteśmy TWARDE BABKI!! Każda z Was jest Twarda, bo nie każda ma tyle uporu co Wy! Nie każda szuka wsparcia, czasem woli popłakać sama... Dlatego Mega się cieszę, że jestem z Wami, że nie jestem sama! Wszystkie jesteśmy Twarde Babki! Tak na dobranoc 😘
to racja. Nie ma twardszych od nas!!! Dookoła każdy mi się dziwi jak ja to wszystko znoszę, te porażki. Skąd biorę siły, że one by tak nie mogły. I powiem Wam że należy nam się porządna impreza za to 🤗 jeden wieczór relaksu, odprężenia i alkoholu. Żeby odreagować te wszystkie długie i bolesne miesiące 😏
 
reklama
Jestem już na oddziale jutro będę miała podane tabletki i zabieg . Personel bardzo miły i wspierający aż się nie spodziewałam . Położna mówiła że mam prawo do pochówku że raz do roku odbywa się taki obrzęd i jest jeden pochówek wszystkich dzieci ale to musiałabym zrobić badania genetyczne no i wspomniała że mam prawo do psychologa . Teraz tak mnie boli głowa czuje się jakby mnie samochód przejechał . A łzy ciągle od nowa napływają do oczu 😔 ale wiem, że się z tego podniosę już nie jedno przechodziłam w życiu nie mogę się teraz załamać bo będzie gorzej .
w tym okropnym nieszczęściu, masz jednak szczęście bo bardzo dobrze że nie czekałaś do USG na koniec kwietnia. Masz świetną opiekę medyczną i wierzę że się dobrze Tobą zajmą i bardzo szybko Twój organizm wróci do równowagi.
Nie mieści mi się w głowie jak trudne to wszystko musi być dla Ciebie dlatego przesyłam dużo sił 💪😘
 
w tym okropnym nieszczęściu, masz jednak szczęście bo bardzo dobrze że nie czekałaś do USG na koniec kwietnia. Masz świetną opiekę medyczną i wierzę że się dobrze Tobą zajmą i bardzo szybko Twój organizm wróci do równowagi.
Nie mieści mi się w głowie jak trudne to wszystko musi być dla Ciebie dlatego przesyłam dużo sił 💪😘
Dziękuję Kochana bardzo 😘❤️
 
O dzięki, obejrzę! W Holandii to raczej kwestia doświadczenia, widzę też że wiedza jest mniejsza. Pozatym wszystko tutaj jest refundowane, nie ma.takiego naciagania na wszystko jak w Polsce.
 
O dzięki, obejrzę! W Holandii to raczej kwestia doświadczenia, widzę też że wiedza jest mniejsza. Pozatym wszystko tutaj jest refundowane, nie ma.takiego naciagania na wszystko jak w Polsce.
W DE mamy 50% kosztów pokrytych przez ubezpieczalnie. A p. Czerniak naprawdę super opowiada o witaminach i innych rzeczach. Cieszę się, że jak znajdziesz chwilę to obejrzysz. Pisałam do różnych osób o witaminach to mnie zbywali...
Mąż miał tak słabe plemniki, że lekarz zapytał się czy miał jakiś wypadek... Dieta keto, witaminy i nagle plemniki w normie... No to kurcze, coś jest na rzeczy!
Miłego dzionka 😊
 
reklama
Dziewczynki muszę się pochwalić☺️ beta rośnie🤗 jeszcze nie dociera to do mnie🙉 chciałam Wam dać nadzieję❤️ kto nie walczy ten nie niańczy😘 miałam testować w poniedziałek ale święta, byłam we wtorek wyszła większą ale nie za duża więc dzisiaj powtórzyłam betę i idzie w ⬆️☺️
 
Do góry