reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hej dziewczyny :)
Byłam dziś na wizycie w sprawie in vitro. Mam już wszystkie badania i czekam na okres i za ok 2 tyg zaczynam brać zastrzyki Gonal, potem Cetrotide.
Na wizycie na USG było zaraz przed owulacja więc jeszcze myślę sobie ze a może jednak in vitro nie będzie potrzebne 😁😁 ale nie nastawiam się:)
W ogóle mam zamiar nie czytać nic o tym in vitro więcej, nie wchodzić na fora nie czytać o tym że się nie udaje itp itd zobaczymy jak się potoczy :)
Już teraz też w tym cyklu nie myślę przez 24h o owulacji o tym czy się uda i odpuściłam trochę i dobrze mi z tym :)

@ejj trzymam jutro za Ciebie mocno kciuki!!!
dziękuję, również za Ciebie trzymam kciuki 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny.
Wracam jak bumerang. W zeszłą sobotę krwawiłam, ponad tydzień plamienia, brązowy śluz, tkanki (?), ból brzucha. W klinice kazali czekać, więc wzięłam L4 i cały tydzień plackiem przeleżałam z myślą, że w każdej chwili mogę poronić. Dziś miałam pierwsze USG. Dziś jest 7 tydzień 6 dzień. Maluszek ma 15,2mm i wychodzi na to, że wszystko na tę chwilę jest ok. Serduszko pięknie bije. Jechałam ze łzami w oczach, że będą złe wiadomości... Szczególnie, że po ostatnim USG poroniłam. Porównywałam poprzednie zdjęcie USG z tym z dziś i maluszek na ten sam wiek ciąży jest 2 razy większy. Ciężko mi się cieszyć, ale muszę wierzyć, że będzie ok. 🍀
 

Załączniki

  • IMG-20210406-WA0009.jpeg
    IMG-20210406-WA0009.jpeg
    590,5 KB · Wyświetleń: 64
Hej dziewczyny.
Wracam jak bumerang. W zeszłą sobotę krwawiłam, ponad tydzień plamienia, brązowy śluz, tkanki (?), ból brzucha. W klinice kazali czekać, więc wzięłam L4 i cały tydzień plackiem przeleżałam z myślą, że w każdej chwili mogę poronić. Dziś miałam pierwsze USG. Dziś jest 7 tydzień 6 dzień. Maluszek ma 15,2mm i wychodzi na to, że wszystko na tę chwilę jest ok. Serduszko pięknie bije. Jechałam ze łzami w oczach, że będą złe wiadomości... Szczególnie, że po ostatnim USG poroniłam. Porównywałam poprzednie zdjęcie USG z tym z dziś i maluszek na ten sam wiek ciąży jest 2 razy większy. Ciężko mi się cieszyć, ale muszę wierzyć, że będzie ok. 🍀
cudowna wiadomość ❤️ trzymaj się kochana, odpoczywaj. Wiem że stres jest i będzie ale mimo wszystko postaraj się myśleć pozytywnie, napewno wszystko będzie już dobrze 😉😘
 
Hej dziewczyny.
Wracam jak bumerang. W zeszłą sobotę krwawiłam, ponad tydzień plamienia, brązowy śluz, tkanki (?), ból brzucha. W klinice kazali czekać, więc wzięłam L4 i cały tydzień plackiem przeleżałam z myślą, że w każdej chwili mogę poronić. Dziś miałam pierwsze USG. Dziś jest 7 tydzień 6 dzień. Maluszek ma 15,2mm i wychodzi na to, że wszystko na tę chwilę jest ok. Serduszko pięknie bije. Jechałam ze łzami w oczach, że będą złe wiadomości... Szczególnie, że po ostatnim USG poroniłam. Porównywałam poprzednie zdjęcie USG z tym z dziś i maluszek na ten sam wiek ciąży jest 2 razy większy. Ciężko mi się cieszyć, ale muszę wierzyć, że będzie ok. 🍀
Bądź dobrej myśli, piękne wieści, trzymam kciuki ✊🏻☺️
 
A leci u nas, Wiktorek skonczyl pół roku 😱 boziu jak ten czas leci, zaczyna mi raczkować - jest wszędzie, trzeba go pilnować. Aktualnie jestem na wychowawczym i niedługo zawiśnie nade mną widmo powrotu do pracy. Tyle o mnie, mama 24h/dobę, czasem modle się żeby mąż wrócił z pracy żeby mnie trochę odciążył - Wiktor okazał się być baaaardzo wymagającym dzieckiem. Jak przychodzi wieczór ciesze się jak idzie spać 😂😂 ale zmeczenie zmęczeniem - jestem szczęśliwa ze go mam bo czasem są dni piękne z usmiechami. Już minął rok jak siedzę w domu zamknięta bo wszystko jest zamknięte przez COVID i mam dość odliczam już żeby to szaleństwo się skończyło.

a to mój królewicz 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_3205.jpg
    IMG_3205.jpg
    125,5 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_3164.jpg
    IMG_3164.jpg
    92,3 KB · Wyświetleń: 46
Rośnie jak na drożdżach[emoji7] super[emoji3590]
A leci u nas, Wiktorek skonczyl pół roku [emoji33] boziu jak ten czas leci, zaczyna mi raczkować - jest wszędzie, trzeba go pilnować. Aktualnie jestem na wychowawczym i niedługo zawiśnie nade mną widmo powrotu do pracy. Tyle o mnie, mama 24h/dobę, czasem modle się żeby mąż wrócił z pracy żeby mnie trochę odciążył - Wiktor okazał się być baaaardzo wymagającym dzieckiem. Jak przychodzi wieczór ciesze się jak idzie spać [emoji23][emoji23] ale zmeczenie zmęczeniem - jestem szczęśliwa ze go mam bo czasem są dni piękne z usmiechami. Już minął rok jak siedzę w domu zamknięta bo wszystko jest zamknięte przez COVID i mam dość odliczam już żeby to szaleństwo się skończyło.

a to mój królewicz [emoji23][emoji23]
 
reklama
A leci u nas, Wiktorek skonczyl pół roku 😱 boziu jak ten czas leci, zaczyna mi raczkować - jest wszędzie, trzeba go pilnować. Aktualnie jestem na wychowawczym i niedługo zawiśnie nade mną widmo powrotu do pracy. Tyle o mnie, mama 24h/dobę, czasem modle się żeby mąż wrócił z pracy żeby mnie trochę odciążył - Wiktor okazał się być baaaardzo wymagającym dzieckiem. Jak przychodzi wieczór ciesze się jak idzie spać 😂😂 ale zmeczenie zmęczeniem - jestem szczęśliwa ze go mam bo czasem są dni piękne z usmiechami. Już minął rok jak siedzę w domu zamknięta bo wszystko jest zamknięte przez COVID i mam dość odliczam już żeby to szaleństwo się skończyło.

a to mój królewicz 😂😂
Rany, ale czas szybko upływa 😀pamiętam jak byłaś w ciąży😉 chyba każdy ma już dość covida i całej otoczki. Chciałoby się normalnie pożyć ;-) pozdrowienia dla przystojniaka
 
Do góry