reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A w jakim mieście mieszkasz?Ja w Warszawie i inseminacje mam bezpłatna wiadomo leki i badania-chyba ze monitoring w szpitalu-ale tak w ramach nfz.Ja nie wiedziałam że inseminacje można bezpłatnie robić ale mój cudowny lekarz mnie o tym poinformował.
Jestem z Katowic. I niestety nie usłyszałam jeszcze od żadnego lekarza że można na NFZ :/ aż się sama zagłębie w ten temat.. Bo to jednak kosztowne.. Wizyty, leki, usg.. :/
 
Jestem z Katowic. I niestety nie usłyszałam jeszcze od żadnego lekarza że można na NFZ :/ aż się sama zagłębie w ten temat.. Bo to jednak kosztowne.. Wizyty, leki, usg.. :/
Ja dzieki mojemu lekarzowi do ktorego trafilam w kwietniu zeszlego roku mam duzo badan na nfz u niego w szpitalu.Zawsze mnie informuje o opcjach i nie narzuca platnych rozwiazan -wrecz przeciwnie,a moglby z racji ze pracuje rowniez w 3 prywatnych klinikach.
 
reklama
Ja też nie leżałam. Ciekawe że inni lekarze każą leżeć i po 15 minut, a ja po wstrzyknięciu tak jak napisałaś ubieranie i wychodzenie hmm

Leżenie to raczej tylko komfort psychiczny. Nie pomaga to w zajściu w ciąże. Tak samo nogi w górę po stosunku. Nie gwarantuje ze zaskoczy. Niestety cała reszta dzieje się bez naszego fizycznego udziału - tylko nasze komóreczki prowadzą wojnę między sobą.
 
Do góry