reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała inseminacje gdzie dominujacy pęcherzyk że strony droznej miał 15mm?
15mm to stanowczo za mały w większości artykułów jest napisane że minimum powinien mieć 20mm i endometrium 10mm
Ja po ostatniej iui mam wrażenie że liczy się tylko kasa nie mam wogole zbadane poziomu progesteronu ani zbadane dobrze tarczycy .
Od nowego roku zaczynam od zmiany chyba lekarza i zaczynam badania na własną rękę.
 
U mnie jest tak prawy jajnik pęcherzyk 21mm
Lewy jajnik pęcherzyk 15mm. W tym że prawy jajowod mam niedrozny.
Endometrium 10
Jak zwróciłam na to uwagę doktorkowi to się obruszyl i skomentował tylko że od 15mm już można robić.. I zrobił.. Tak coś czułam że ta 15 jest za mała.. :/ Zawsze myślałam że w klinikach niepłodności jakoś tak bardziej ludzko traktują pacjentów, ale widzę że to jednak wszędzie kasa rządzi :/
 
Ostatnia edycja:
Coś tak czułam że te 15mm to stanowczo za mało.. Ale lekarz podczas USG jak zwróciłam mu uwagę że na niedroznej stronie jest 21 a na drożnej maluch to się obruszył i powiedział że od 15 już można robić.. :/ no i zrobił..

U mnie jest tak prawy jajnik pęcherzyk 21mm
Lewy jajnik pęcherzyk 15mm. W tym że prawy jajowod mam niedrozny.
Endometrium 10
Jak zwróciłam na to uwagę doktorkowi to się obruszyl i skomentował tylko że od 15mm już można robić.. I zrobił.. Tak coś czułam że ta 15 jest za mała.. :/ Zawsze myślałam że w klinikach niepłodności jakoś tak bardziej ludzko traktują pacjentów, ale widzę że to jednak wszędzie kasa rządzi :/
Oj stanowczo za mały ale miejmy nadzieję że akurat taki mały ale będzie wojownik i się uda.
Ja też mam tylko lewa stronę drozna prawa jest do D....
 
Dziewczyny, pewnie większość z was mnie nie kojarzy, ale byłam na tym wątku i niektóre kojarzę z wątku z clo.. To były moje pierwsze kroki do stymulacji.. Niestety 3 miesiące nic z tego wtedy przyszłam tu na wątek o inseminacji.. Zaczęłam czytać i stwierdziłam - szkoda pieniędzy! Szybka decyzja.. In vitro. 3 wyjazdy do Czech i jest ciąża - bliźniacza.
Jedyne czego żałuję to, że zdecydowałam się tak późno na ten krok.. ❤️❤️
Nie bójcie się in vitro i idźcie w to śmiało - na prawde warto!!!
 
reklama
Dziewczyny, pewnie większość z was mnie nie kojarzy, ale byłam na tym wątku i niektóre kojarzę z wątku z clo.. To były moje pierwsze kroki do stymulacji.. Niestety 3 miesiące nic z tego wtedy przyszłam tu na wątek o inseminacji.. Zaczęłam czytać i stwierdziłam - szkoda pieniędzy! Szybka decyzja.. In vitro. 3 wyjazdy do Czech i jest ciąża - bliźniacza.
Jedyne czego żałuję to, że zdecydowałam się tak późno na ten krok.. ❤❤
Nie bójcie się in vitro i idźcie w to śmiało - na prawde warto!!!
A że tak zapytam.. Dlaczego Czechy?
 
Do góry