reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja mam to samo co poczuje jakiś ból nieco silniejszy to od razu mam wrażenie że już przyszła @.. i boje się że zobaczę plamienia bo przeważnie lecz nie zawsze mam przed @ ja to do piątku oszaleję😵😵
To tak jak u mnie.. dobrze że jutro i pojutrze pracuje po całym dniu bo w domu bym zwariowała... Chociaż tam też wariuje 🤯
 
Życzę ci żeby dla ciebie była jedyną i żebyś za 9 miesięcy miała swoją kruszynie[emoji3590] a u nas tak naprawdę dwa dni nerwów bo przecież dziś się zaraz kończy a testujemy w piątek rano[emoji16]
Dziewczyny jeszcze trochę, ale nerwowka coraz większą i bóle brzucha również :( moja pierwsza IUI i może w kolejnych będzie mniej stresu..
 
Dziewczyny jestem trochę zaskoczona waszymi wpisami o bólu podbrzusza, na prawdę tak wcześnie bolą Was brzuchy przed okresem? Gdybym ja miała tydzień przed okresem ból brzucha to pierwsze co bym myślała ze to ciąża bo mnie brzuch boli 30 minut przed @... Myślałam ze wszyscy tak maja [emoji846]
Mnie często pobolewa już od owulacji.
[emoji849]
 
reklama
Życzę ci żeby dla ciebie była jedyną i żebyś za 9 miesięcy miała swoją kruszynie[emoji3590] a u nas tak naprawdę dwa dni nerwów bo przecież dziś się zaraz kończy a testujemy w piątek rano[emoji16]
Będę trzymać za nas kciuki, któraś z nas a mam nadzieję że wszystkie usłyszymy dobrą nowinę 🤰❤️
 
Do góry