reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
U mnie też wszystko wyszło ok i się cieszyłam ale później pomyślałam tak jak ty że jak by coś wyszło to człowiek by wiedział dlaczego nie wychodzi[emoji19] ale cóż trzeba probowac
Aaa juz chyba wolalabym zeby cos bylo bo mozna by bylo na to zrzucic wine
A tak to nadal nie wiadomo
Moze jeszcze wyjdzie cos w badaniu
Jedna dziewczyna miala bakterie i wystarczylo 2 tyg antybiotyku zeby bylo dobrze.
Takze wiesz...
 
Aaa juz chyba wolalabym zeby cos bylo bo mozna by bylo na to zrzucic wine
A tak to nadal nie wiadomo
Moze jeszcze wyjdzie cos w badaniu
Jedna dziewczyna miala bakterie i wystarczylo 2 tyg antybiotyku zeby bylo dobrze.
Takze wiesz...
Ja mam na to iść jak nie wyjdzie po 2 iui. Boję się jak diabli... 😣 Ogólnie poszło gładko? Usypiali cie? Leżałas później na oddziale czy można wyjść tego samego dnia? 🤔
 
Cześć Wam!
Chciałabym do Was dołączyć... razem jakoś łatwiej przetrwać ciężkie chwile. Staramy się z mężem o dziecko dwa lata. Zaliczyliśmy jedno poronienie , laparoskopię endometriozy, wieeele badań , w ostatnim cyklu HSG... i ciąży wciąż nie ma... w listopadzie chce spróbować ostatni raz naturalnie zajść w ciąże a w grudniu zdecydowałam się na IUI... trzymam za Was mocno kciuki ! Oby nam wszystkim się jak najszybciej udało zajść w upragniona ciąże!
 
Cześć Wam!
Chciałabym do Was dołączyć... razem jakoś łatwiej przetrwać ciężkie chwile. Staramy się z mężem o dziecko dwa lata. Zaliczyliśmy jedno poronienie , laparoskopię endometriozy, wieeele badań , w ostatnim cyklu HSG... i ciąży wciąż nie ma... w listopadzie chce spróbować ostatni raz naturalnie zajść w ciąże a w grudniu zdecydowałam się na IUI... trzymam za Was mocno kciuki ! Oby nam wszystkim się jak najszybciej udało zajść w upragniona ciąże!
Witamy i trzymamy kciuki😘
 
Ja mam na to iść jak nie wyjdzie po 2 iui. Boję się jak diabli... [emoji21] Ogólnie poszło gładko? Usypiali cie? Leżałas później na oddziale czy można wyjść tego samego dnia? [emoji848]

Nie ma czego sie bac
Wyszlam tego samego dnia ale po zabiegu 3-4 godziny jestes na obserwacji i podaja kroplowke z elektrolitami. Musisz byc na czczo przed zabiegiem. Sam zabieg pestka:) potem tez naprawde super:)
 
reklama
Doskonale Cie rozumiem Kochana, i trzymam ciagle kciuki za Was ! [emoji8]
Aaa juz chyba wolalabym zeby cos bylo bo mozna by bylo na to zrzucic wine
A tak to nadal nie wiadomo
Moze jeszcze wyjdzie cos w badaniu
Jedna dziewczyna miala bakterie i wystarczylo 2 tyg antybiotyku zeby bylo dobrze.
Takze wiesz...
 
Do góry