reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Super oby ten nieplanowany byl tym szczesliwym :)
Hej. Wiec troche jestem w szoku bo to ten cykl mial być do podrobienia badan i nie bylam stymulowana. U nas jest tez kwestia ze iui moze byc tylko na prawa strone bo lewy jajowod mam przyrosniety do macicy. Ale że w 11 dc pecherzyk w prawym jajniku ma 17mm to bedzie uiu na cyklu naturalnym. Raz ze prawy pecherzyk ladny a dwa ze nie wiadomo kiedy bedzie nastepnym razem z prawej strony i dlatego Doktor mowi ze szkoda marnowac czasu. W piatek monitoring ale Pan Doktor stwierdzil ze moze sie zdarzyc ze juz wtedy bedzie trzeba zeobić iui jesli sie okaze ze jestem w trakcie owulacji a jeśli nie to planowana jest na sobote.
 
reklama
Takie niespodzianki lubimy. Ja ten cykl tez miałam mieć stracony a proszę zaskoczyło to mnie i lekarza kiedy na wizycie która miała być ostatnia okazało się są piękne pecherzyki[emoji846] oby przyniosło nam to szczęście. Powiem Wam ze cała ta historia z moja pierwsza IUI jest szalona bo o mały włos byśmy na nią nie dojechali. Wyruszyliśmy z domu najpierw na stacje zatankować i mąż z tego wyrażane wlał diesel zamiast benzyny[emoji85] jak się domyślacie nie pojechaliśmy za daleko. Jak na złość nie mogliśmy się do nikogo dodzwonić żeby ktoś nas podrzucił. Została nam taksówka a nadmienię tylko ze mieliśmy prawie 80 km do szpitala[emoji85] pan taksówkarz okazał się rajdowcem i dowiózł nas na czas. Ten dzień był bardzo stresujący chwilami nawet śmieszny a już napewno bardzo kosztowny taksówka, cały bak nikomu niepotrzebnego diesla[emoji6], laweta, mechanik... mąż po wszystkim stwierdził ze tego dnia wszystko stawało nam na przeciw a żeby mogło być dobrze najpierw trzeba o to zawalczyć wiec to musi być dobry znak [emoji6]
No to faktycznie mieliscie przerzycia. Oby nam szczescie przyniosly te wszsytkie niespodzianki a mi ten dzisiejszy 13😍
 
14.11: @kasia1355 - IUI[emoji123][emoji123][emoji123]
15.11: @Evelyn1919 - monitoring[emoji110][emoji110][emoji110]
15.11: @Tolka20 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji110]
16.11: @Tolka20 - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
18.11: @Mongi - testowanie po IUI (beta) [emoji110][emoji110][emoji110]
18.11: @Ka.2606 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji110]
22.11: @kolor nadzieji - wizyta przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji110]
23.11: @Lena3386 - testowanie[emoji123][emoji123][emoji110][emoji110]
23.11: @madzialena_baby - wizyta przed 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji110]
26.11: @kolor nadzieji - testowanie po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji110]

Kogoś dopisać?[emoji846]
 
Tak byłam i niestety nie tym razem. Przygotowujemy się do kolejnego podejścia a na razie czekam na @
Przykro mi ściskam mocno😘😘😘😘 i trzymam kciuki za kolejne podejscie. Wiem że teraz jest Ci cieżko jakbyś potrzebowala sie wygadać możesz pisać nawet priv..sama niespełna 2 tyg temu przez to przechodziłam to wiem jak to jest. Buziaki❤😘
 
reklama
Do góry