reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Mamuśki przyszłe może chcecie za grosze odkupić ubranka dla swoich skarbów? Moja księżniczka robi się coraz większą... Część ubrań jest takich raczej uniwersalnych więc będą dobre też dla chłopca. Zachęcam gorąco bo takie działanie jest eko, oszczędza portfel, a maluchy nie nadążają zniszczyć i ciuszki są za małe! Wyślę na priv zdjęcia.
 
Hej,
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie pod daszek
W poprzednia sobotę tzn dwa dni temu miałam 4 IUI. Trzy poprzednie nie udane ostatnia 3 nie do końca wykorzystana gdyż miałam wziasc zastrYk ovitelle a zasnęłam ‍♀️ I w ogóle nie wzięłam, tak wiec była robiona na naturalnym cyklu a z opóźnienia @ wywnioskowałam ze plemniki nie przetrwały. Dlatego poprosiłam o 4 próbę mimo ze lekarz zalecił mi tylko 3.
Póki co -tylko wrogi śluz. Gin mówi ze jak trzy próby nie są udane tzn ze istnieje inna przyczyna na tym etapie jeszcze nie znana...lub straszy niepłodnością idiopatyczna..
 
Hej,
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie pod daszek
W poprzednia sobotę tzn dwa dni temu miałam 4 IUI. Trzy poprzednie nie udane ostatnia 3 nie do końca wykorzystana gdyż miałam wziasc zastrYk ovitelle a zasnęłam ‍[emoji3601] I w ogóle nie wzięłam, tak wiec była robiona na naturalnym cyklu a z opóźnienia @ wywnioskowałam ze plemniki nie przetrwały. Dlatego poprosiłam o 4 próbę mimo ze lekarz zalecił mi tylko 3.
Póki co -tylko wrogi śluz. Gin mówi ze jak trzy próby nie są udane tzn ze istnieje inna przyczyna na tym etapie jeszcze nie znana...lub straszy niepłodnością idiopatyczna..
Na pewno ci się w końcu uda .
Ja jestem po 3 in vitro
1 iui z dawcą nie udana
2 udana
Musisz szukać własnej drogi
 
@evellin 00 piszesz ze 2IUI udana była? A jednak in vitro ?
Jaka prZyczyna? Ja jestem już jedna noga na in vitro i będę chciała zacząć w następnym cyklu przygotowania.. mogłabym już robić kariotypy i fragmentację dna M
A jednak człowiek się ludzi..
 
@evellin 00 piszesz ze 2IUI udana była? A jednak in vitro ?
Jaka prZyczyna? Ja jestem już jedna noga na in vitro i będę chciała zacząć w następnym cyklu przygotowania.. mogłabym już robić kariotypy i fragmentację dna M
A jednak człowiek się ludzi..
Mam jeszcze jedno pytanie, niestety nie bulo mojej lekarki a IUI było trzeba zrobić wiec trudno ale zawsze po inseminacji na niepeknietych pęcherzykach kazała mi brać luteinę dwa dni po przez 10 dni 2x dziennie a ten lekarz nic nie mówił, jak spytałam sama powiedział ze mogę ale nie muszę, nie rozumiem, pozatym po 10 dnia od zabiegu powiedział żebym poszła na betę spytałam czy to nie za wcześnie.. to wszystko było takie dziwne co lekarz inne zalecenia
 
Mam jeszcze jedno pytanie, niestety nie bulo mojej lekarki a IUI było trzeba zrobić wiec trudno ale zawsze po inseminacji na niepeknietych pęcherzykach kazała mi brać luteinę dwa dni po przez 10 dni 2x dziennie a ten lekarz nic nie mówił, jak spytałam sama powiedział ze mogę ale nie muszę, nie rozumiem, pozatym po 10 dnia od zabiegu powiedział żebym poszła na betę spytałam czy to nie za wcześnie.. to wszystko było takie dziwne co lekarz inne zalecenia
Ja biorę luteinę dopochwowo 3x2 kapsułki przez 2 tyg. A test- sikany mam zrobic dopiero po 2,5 tyg, oczywiscie pod warunkiem ze @ wczesniej nie przyjdzie.
 
reklama
Tak właśnie myśle ze bieganie na Bete 10 dni po to jakiś absurd. Teraz się zastanawiam cZy wszystko dobrze zrobił, bo zabierał się do tego jak do jajka. W dodatku twierdził, że pęcherzyk ma 18-19 mm gdzie dwie doby wcześniej właśnie mial tyle, ale ufam lekarce, skoro po zrobieniu usg kazała zrobić IUI w sobotę.. czlowiek płaci tyle pieniędzy i musi się zastanawiać nad czyimis kompetencjami.
A czy którejś z Was udała się IUI?
Czy któraś z Was leczy się w INViCtA w Warszawie ?
Staram się czytać forum wstecz, ale przyznam ze to trudne.
 
Do góry