reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Walczymy od wczoraj z siarką tzn ja i mąż. Ilości bajońskie póki co bo po ok 1 ml, ale grunt to się nie poddać :) teraz chce stymulować co 2-3 h
Trzeba by nas zobaczyć w akcji żeby skumać poniekąd komizm sytuacji, każda kropelka to jak płynne złoto :)
Miałam te problem na początku bo mała nie potrafiła chwycić sutkaw i musiałam sztucznie rozbujać laktację . Polecam metodę 7-5-3 (wpisz w google ) nie zdziw się że będzie mało lecieć , to ma ja rozbijać . Oczywiście często dostawianie (w tym przypadku laktatora ) no i polecam femaltic.er, mi najlepiej działał jak a jogurcie naturalnym mieszałam. No i cierpliwośc i świadomość że nie poleci od razy 100ml. Ja płakałam.ze po 30min odciągania mam 20ml mleka a położna do mnie że to super wynik . Dziecko też na początku wisi na cycku non stop a jego zalodek jest jak pestka brzoskwini [emoji854]
 
To tym bardziej mleczko bedzie! Dzielna jesteś mamuśka!
Nie wiem czy pisałam, ale ja w 5h po porodzie dostałam krwotoku, jakieś 3l uleciało, gdyby nie mąż, który siedział przy moim łóżku, bo pielęgniarki kontrolują do 2h, to bym tu teraz nie pisała. 2 razy przetaczali mi krew. Więc te moje hormony uleciały sru. Wszyscy radzą(znajomi lekarze czy nawet pielęgniarka która mi dzisiaj pobierała krew- zwykła morfologia, w szpitalu na wyjściu, mi nie zrobili bo powiedzieli że sobie moge to w brusie za 8 zł zrobić), że powinniśmy pisać skargę. To cud że my z tego wyszliśmy. Długo by pisać, analizujemy leki które podawali mi w trakcie pobytu, dawali cały czas neoparin, opiaty, ja nie wiedziałam gdzie jestem. Jak mnie mama z teściowa zobaczyły w dniu porodu to były przerażone. Spuchnięta, przyćpana i nie wiedziałam co za bardzo się dzieje. Zwolnione ruchy i mowa. 2 dni po porodzie położne mnie na holu nie poznawały.


Ale co do mleka. To walczę. Coś tam skapuje
 
Ostatnia edycja:
Miałam te problem na początku bo mała nie potrafiła chwycić sutkaw i musiałam sztucznie rozbujać laktację . Polecam metodę 7-5-3 (wpisz w google ) nie zdziw się że będzie mało lecieć , to ma ja rozbijać . Oczywiście często dostawianie (w tym przypadku laktatora ) no i polecam femaltic.er, mi najlepiej działał jak a jogurcie naturalnym mieszałam. No i cierpliwośc i świadomość że nie poleci od razy 100ml. Ja płakałam.ze po 30min odciągania mam 20ml mleka a położna do mnie że to super wynik . Dziecko też na początku wisi na cycku non stop a jego zalodek jest jak pestka brzoskwini [emoji854]
Ja jeszcze nie mogłam przystawić dziewczynek. Działam laktatorem, o metodzie wiem i że to działa zauważyłam :) Piję też od wczoraj ten felmaktiker karmelowyy (ale to dobre) i wygląda na to że działa :)
 
@Oleczka27 wizyta dziś aktualna? Daj znać po!

Miłego weekendu wszystkim [emoji4]
Nasiedzialam sie w poczekalni ale poszło. Wszytko w jak najlepszym porzadku. Dostalam menopur i bede od dzis robic dwa zastrzyki, bo razem z gonapeptylem ☹☹☹
W piatek wizyta z estradiolem i wtedy okaze sie kiedy punkcja. Pani doktor powiedziala zeby psychicznie nastawic sie na poczatek lipca z punkcja i transferem..

Mozna dopisac mnie do kalendarza na piatek 28.06. monitoring przed IVF. ☺☺

Wszystkim Wam kochane dziekuje za wsparcie!!! ♥️♥️♥️
 
Aaa się nie chwaliłam ale nasze pierwsze burrito chyba już w pon wraca do domu
EF7FB00E-AA20-47DF-A49F-7886428BFFEA.jpeg

Drugie powinno szybko dołączyć
2AFE273C-76C3-4E04-BF11-2B148D6ACE4F.jpeg
 
reklama
Do góry