reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny czy torbiel moze falszowac wynik testu? Wyszla mi bardzo delikatna kreska a w tym cyklu nie bylo iui bo chcielismy odpoczac... nie mam boli takich jak zawsze przed okresem piersi tez nie bola jedynie czuje zmeczenie i codziennie caly dzien mnie mdli i mam straszny metaliczny posmak w ustach... na bete nie poszlam bo nie chce sie napalac jutro zrobie kolejny test ewentualnie beta w poniedzialek..
 
reklama
Dziewczyny czy torbiel moze falszowac wynik testu? Wyszla mi bardzo delikatna kreska a w tym cyklu nie bylo iui bo chcielismy odpoczac... nie mam boli takich jak zawsze przed okresem piersi tez nie bola jedynie czuje zmeczenie i codziennie caly dzien mnie mdli i mam straszny metaliczny posmak w ustach... na bete nie poszlam bo nie chce sie napalac jutro zrobie kolejny test ewentualnie beta w poniedzialek..
Raczej nie - torbiele wiążą się z wyższym estradiolem... Jeśli nie miałaś ovitrelle to raczej jest ciąża... Powtórz jutro z porannego moczu... Trzymam kciuki za cudowne wiesci :)
 
Raczej nie - torbiele wiążą się z wyższym estradiolem... Jeśli nie miałaś ovitrelle to raczej jest ciąża... Powtórz jutro z porannego moczu... Trzymam kciuki za cudowne wiesci :)


Nie miałam zastrzyku bo zdecydowalismy na jakis czas odpuscic takze tez bylam zdziwiona jak zobaczylam cien.. myslalam ze to moja wyobraznia ale M tez widzi.. tylko brak objawow dlatego obawiam sie ze test jakis wadliwy...
 
Nie miałam zastrzyku bo zdecydowalismy na jakis czas odpuscic takze tez bylam zdziwiona jak zobaczylam cien.. myslalam ze to moja wyobraznia ale M tez widzi.. tylko brak objawow dlatego obawiam sie ze test jakis wadliwy...
Objawami się nie sugeruj zupełnie , jedna je ma , druga nie [emoji6] testy wadliwe w tą stronę zdarzają się niezwykle rzadko więc kup jakiś dobry i jutro z rana sikaj na zdrowie ! Powodzenia !
 
Objawami się nie sugeruj zupełnie , jedna je ma , druga nie [emoji6] testy wadliwe w tą stronę zdarzają się niezwykle rzadko więc kup jakiś dobry i jutro z rana sikaj na zdrowie ! Powodzenia !

Dziekuje za mile slowa wiem ze objawy sa a czasem dlugo ich nie ma ale tak sie boje ze sie zawiode ze to nie prawda...
 

Załączniki

  • 47488930_2225223501100094_3409551855125004288_n.jpg
    47488930_2225223501100094_3409551855125004288_n.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 76
Dziewczyny czy torbiel moze falszowac wynik testu? Wyszla mi bardzo delikatna kreska a w tym cyklu nie bylo iui bo chcielismy odpoczac... nie mam boli takich jak zawsze przed okresem piersi tez nie bola jedynie czuje zmeczenie i codziennie caly dzien mnie mdli i mam straszny metaliczny posmak w ustach... na bete nie poszlam bo nie chce sie napalac jutro zrobie kolejny test ewentualnie beta w poniedzialek..

Słyszałam przypadek kiedy przy torbieli test był pozytywny a Beta zero. Wiec jest to możliwe. Mam nadzieje ze to jednak ciaza [emoji4]
 
reklama
Do góry