reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wydaje mi sie ze jest bardzo wczesnie i nie powinny one miec wplywu.
Mam kolezanke ktora zaszla podczas brania końskich dawek antybiotykow.
Zycze Ci zdrowka. Miod cytryna syrop z cebuli.
Na gardlo polecam plukanie buzi olejem - pomaga odkazic cala buzie. Poczytaj o tym moze.
No i zdrowka Ci zycze[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Olejem ? Takim zwykłym kujawskim ? [emoji16]
O nie słyszałam i takim sposobie , a wydaje się przyjemniejszy niz sól
 
reklama
Ja pojechałam na drugi dzień. Co prawda byłam w dwóch lidlach bo też już przebrane ale coś wyszukalam co prawda 60 ale też potem się przyda. A chciałam ten niebieski sweterek to nie było

Ja mam u siebie Lidla malo popularnego i tam szukalam dla bobasa znajomej bo u niej tez juz nie bylo.
Jakby co - dajcie znac[emoji3]
 
Dokladnie tak samo zrobiliśmy juz od dwóch miesięcy powoli wszystko kupujemy żeby rozłożyć koszty bo na raz byłoby nie do ogarniecia. Jutro wózek odbieramy i pozostalo posprzatanie pokoju bo mały remont jeszcze zrobiliśmy i mąż może zaczac składać łóżeczko i komodę z przewijakiem [emoji5] a ja w listopadzie juz zaczynam prac ciuszki i ukladac no i jeszcze lista do zrobienia tego co nam jeszcze brakuje strasznie ten czas przeleciał pamiętam jak był 8 tc a teraz to już 8 tygodni do terminu

Jeeej skladanie lozeczka to juz baaardzo blisko!!!
Trzymam kciuki za Was dziewczyny!!
 
Olejem ? Takim zwykłym kujawskim ? [emoji16]
O nie słyszałam i takim sposobie , a wydaje się przyjemniejszy niz sól

Jakimkolwiek pomoze.
Ale:
Kokosowy wybieli zęby przy regularnym stosowaniu.
Slonecznikowy na zatoki dobry dodatkowo.
No zdrowy jest ale trzeba 20 minut rano na czczo i najlepiej na noc.
 
Tak odpoczywamy jeden cykl. Czekamy na list z data kiedy mamy wizytę u psychologa i to na razie tyle. Jeszcze chwila i zacznę brać duphaston żeby za długo na okres nie czekac

Oki
To milego odpoczywania[emoji5][emoji5][emoji5]
Zdrowka duzo i sloneczka dla Was
[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️
 
Sosenka90 a ty jak sie masz? Wyzdrowialas? Wiesz juz cos wiecej kiedy i jak?

A to ja byłam chora? [emoji12] jakiś miesiąc temu chyba. Ale tak, jestem zdrowa, dziękuje [emoji16]
Ja dziś 4dc, w poniedziałek byłam na wizycie u dr Paśnika, czekam teraz około 4 tyg na wyniki badań immuno. Jeszcze cześć muszę zrobić w poniedziałek ze śliny bo zamówiłam zestaw próbek do domu i będę odsyłać. Następna wizytę mam 28 listopada... na razie czekamy
 
reklama
Do góry