reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
profilaktycznie wodę z sokiem z cytryny pij,, sok 100% z żurawiny i dużo sikaj - jeśli to pęcherz to wypłukasz bakteriozę... A ile miałaś pęcherzyków? były pęknięte na iui?

Miałam jeden pecherzyk na lewym jajniku pierwszy raz. Nie wiem ile miał mm w poniedziałek bo ostatnie usg było w czwartek. Potem już nic i w niedziele ovitrelle i w pon iui. W Holandii w dniu iui nie robi się już usg. Wszystko w rękach natury. Oczywiście po iui również poprawiamy w domu.
Biorę dodatkowo utrogestan dopochwowo 3 razy dziennie 2 globulki. W środku raczej ciepło ale nic podejrzanego nie zauważyłam.

No jeśli chodzi o sikanie to nie trzeba mi przypominać bo parcie mam i co jestem w łazience to nie ze kropelki idą ale tak jakbym kilka godzin trzymała. Ale nic nie boli
 
reklama
Dobra teraz już nic z tego nie rozumiem. Właśnie po kolejnej wizycie w toalecie przy podcieraniu zauważyłam różowy śluz ale takie jednorazowe. Jakby niepłodny śluz w kolorze różowym. Wzięłam 2 tabletki magnezu (375mg jedna tabletka) 5 dni po iui
 
Jeszcze zadzwonię do mamy ona chyba jeszcze ma no-spe to mi jutro przywiezie. Magnez mam to zaraz sobie wezmę.
Dolegliwości żołądkowe? Hmmm w sumie nie... tylko spore wiatry mam i czuje się wzdeta. I mogłabym non stop się wypróżniać - jakby przyspieszone trawienie. Zauważyłam ze boli mnie bardziej kuedy chce mi się siku i potem już trochę puszcza. Pierwszy raz tak mam. Nie wiem może infekcja jakaś bo 2 dni temu po lewej stronie czułam ze bolą mnie korzonki jeśli wiesz o czym mówię. Na drugi dzień już było lepiej. Mam nadzieje ze to nie nerki albo pęcherz bo nic tu nie dorwę w weekend

Kochana nie chce Cię straszyć ale ja miałam podobnie bolały mnie plecy z lewej strony i z lewej jakby jajnik. Nie mogłam sobie miejsca znaleźć nawet na leżąco ból był nie do zniesienia a przy sikaniu bolało ale przy koncowce tak bardzo ze aż płakałam i często chodziłam. Okazało się ze miałam kolke nerkowa. W szpitalu dawali mi nospe coś urofuragina chyba i magnez z potasem o ile dobrze pamiętam. Trzymam mocno kciuki żebys ty tego nie miała.
 
Dobra teraz już nic z tego nie rozumiem. Właśnie po kolejnej wizycie w toalecie przy podcieraniu zauważyłam różowy śluz ale takie jednorazowe. Jakby niepłodny śluz w kolorze różowym. Wzięłam 2 tabletki magnezu (375mg jedna tabletka) 5 dni po iui

Taki sluz to może być związany z zagnieżdżaniem się więc mocne kciuki żeby to było to ☺
Odpoczywaj dużo!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry