reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
My po połówkowym, Miska rośnie 446 g, zdrowa i uparta dziewczynka, zaczęła majówkę bo leżała z założonymi rączkami za głową i ziewała [emoji6]
IMG_20180430_212752.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180430_212752.jpg
    IMG_20180430_212752.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 900
Wstałam i czuje się jak nowo narodzona.

Co do wizyty pęcherzyk przez 2 dni urósł całe 2mm... dziś miał 17mm jutro chyba już ostatnie usg bo wszyscy jesteśmy już zmęczeni. Na szczęście wracam już do mojej lekarki bo skończyła właśnie urlop. Pewnie się zdziwi ze jeszcze nie po iui.

Uparte te moje jajcory
 
czesc
wczoraj mialam iui, pęcherzyk cos ok 21mm, endometrium 9mm. pierwsze iui mialam 4 lata temu i za trzecim razem sie udało. Teraz staramy sie o drugie dziecko i juz wczoraj to bylo 4podejscie... Bardzie bym chciala żeby sie udało.
 
reklama
Do góry