reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ktoś pytał o ananasa po IUI - pomaga na zagnieżdżenie zarodka.
Ananas ma być świeży, zjadamy plaster przez 2-3 dni po IUI.
A olej z wiesiołka, stosujemy tylko DO OWULACJI. W drugiej fazie cyklu może powodować niekorzystne dla ewentualnej ciąży skurcze macicy.
 
reklama
Tak dziewczyny zaszla mala pomylka ;) wczoraj miałam IUI :) cala noc przespalam nawet sie nie obudzilam ;) nie snilo mi sie nic co moze byc zwiazane z IUI az dziwne ;) mam zwolnienie to troche poleze :) a jak wasz poranek?
 
Udało się, chyba z 10 stron miałam do przeczytania! Widzę, ze dzieje się sporo i generalnie nastroje dopisują Ja od poniedziałku mam mnóstwo pracy i rzuciłam się w jej wir, a tu się okazało, ze już czwartek! Dzieki pracy nie mam czasu myśleć o poniedziałkowym teście... Zastanawiam się czy sprawdzać wyniki czy może jednak poczekać na okres i mieć nadzieje, ze nie przyjdzie? Strasznie boje się zacząć nowy tydzień od rozczarowania Jak sądzicie?
 
Hej dziewczyny. I mnie jutro zapewne czeka inseminacja - pierwsza i oby ostatnia!
Staramy sie z mezem o malucha od ponad 2 lat. Moje badania ok (owulacje są, zero zaburzen hormonalnych, jajowody drozne..), badania męża też w normie. Irytujace to strasznie...czasem wolalabym zeby przyczyna naszej nieplodnosci byla zdiagnozowana!
W poniedzialek mialam ocene cyklu...pecherzyk jest, dzis wyrazna druga kreska na tescie LH...jutro rano jade do kliniki sprawdzic poziom hormonow i mozliwe,ze po poludniu inseminacja stanie sie faktem.
Mam nadzieje,ze juz niedlugo wszystkie przejdziemy do kolejnego 9-miesiecznego etapu ;-)

Cześc Nina
A sprawdzaliscie wrogość śluzu? U mnie okazało się to jedyną, ale jakże istotną przyczyną. Trzymam kciuki za IUI!
 
reklama
Do góry